Organizator:

3,2,1 START!

Podziel się

Cieszymy się, że możemy ogłosić rozpoczęcie Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu! To niezwykłe wydarzenie poświęcone wszystkim, którzy marzą o własnym lokum lub poszukują nowego miejsca do życia. Przyjdźcie na Międzynarodowe Targi Poznańskie i odkryjcie niezliczone możliwości na rynku nieruchomości.

Co nas czeka?

Na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu czeka na Was wiele atrakcji:

  1. Najnowsze oferty nieruchomości: Wielu renomowanych deweloperów i agencji nieruchomości przedstawi swoje najnowsze projekty mieszkań i domów. To doskonała okazja, aby zapoznać się z różnymi opcjami dostępnymi na rynku.
  2. Darmowe prelekcje: Nie przegapcie naszej strefy zakupów i finansów, gdzie będziecie mogli wziąć udział w interesujących prelekcjach na temat zakupu nieruchomości, kredytów hipotecznych i innych aspektów związanych z rynkiem nieruchomości. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.
  3. Nowości branżowe: Dowiedzcie się o najnowszych trendach w branży nieruchomości, nowych technologiach i rozwiązaniach, które mogą ułatwić Wam życie w Waszym nowym domu.

Zaplanujcie już teraz swoją wizytę!

Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu to wydarzenie, którego nie można przegapić, jeśli jesteście zainteresowani rynkiem nieruchomości. Zaplanujcie już teraz swoją wizytę i przyjdźcie do naszego centrum, aby znaleźć swoje wymarzone mieszkanie lub dom.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami i gotowi jesteśmy pomóc w spełnieniu Waszych marzeń o własnym lokum.

 on-line za jedyne 10 zł lub odbierz bezpłatne wejście po rejestracji!

 

Sprawdź program prelekcji i zapoznaj się z prelegentami jesiennej edycji TMiD 2023!

Program prelekcji Prelegenci