Organizator:

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o.

Podziel się

Zapraszam na stoisko D10!

Agencja Inwestycyjna sp. z o.o. to deweloper budujący na poznańskim rynku od 30 lat. W wybudowanych przez nas mieszkaniach i domach jednorodzinnych mieszka już ponad 5.000 poznańskich rodzin.

Nasze inwestycje wyróżniają się dobrą lokalizacją, wysoką jakością użytych materiałów, standardem i jakością wykończenia, przemyślanymi i funkcjonalnymi układami mieszkań oraz doskonale zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi.  

Zielona Przystań ul. Błażeja 9 to wyjątkowa lokalizacja w północnej części Poznania – przy końcowym przystanku tramwaju na Naramowice i przy Rezerwacie Żurawiniec. Doskonale skomunikowana z centrum, w otoczeniu zieleni, z bogatą infrastrukturą miejską wokół potrzebną do wygody codziennego życia – żłobek, przedszkole, szkoła, uniwersytet, liczne sklepy i usługi, przychodnia zdrowia, miejski plac zabaw, kluby sportowe i siłownie, ścieżki rowerowe. 

To doskonałe miejsce do życia i idealne pod zakup inwestycyjny mieszkań na wynajem.

Osiedle Zielona Przystań to kompleks 4 budynków liczących łącznie 137 mieszkań, realizowany w 3 etapach. Obecnie w sprzedaży dostępny jest I etap, w którym powstaje budynek nr 9, z 46-cioma lokalami mieszkalnymi, halą garażową i komórkami lokatorskimi.  Zakończenie budowy I etapu zaplanowane jest na IV kwartał 2023r. 

Osiedle Zielona Przystań wyróżnia:

- wysoki standard wykończenia części wspólnych i mieszkań

- wysokiej jakości materiały

- funkcjonalne i ustawne układy mieszkań

- balkon, taras lub ogródek przy każdym mieszkaniu

- komórki lokatorskie, zamykane boksy rowerowe i stojaki rowerowe przy każdej klatce

- własny plac zabaw i teren rekreacji

- bogactwo i różnorodność zieleni na terenie – trawy, drzewa i krzewy, żywopłoty, byliny i pnącza

To nowoczesne i bezpieczne, zamknięte osiedle z monitoringiem i wideodomofonem.