Organizator:

ATANER ponownie na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Wśród coraz szerszego grona uczestników wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów nie mogło zabraknąć firmy ATANER. Podczas wydarzenia prezentowane będą nowe i znane już mieszkańcom Poznania inwestycje.

Nowa inwestycja na Marcelinie

Na poznańskim Grunwaldzie, w pobliżu Lasku Marcelińskiego, powstaje nowe osiedle mieszkaniowe budowane przez Ataner. Znajdą się na nim 182 mieszkania z balkonami lub tarasami.

Spokojne osiedle obok Lasku Marcelińskiego

Świerzawska 13 to spokojne osiedle, które powstaje na poznańskim Grunwaldzie tuż obok Lasku Marcelińskiego. Osiedle składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszym etapie powstanie budynek o wysokości od 6 do 11 kondygnacji. Znajdą się w nim funkcjonalne mieszkania z balkonami lub tarasami o powierzchniach od 40 m2 do 106 m2. Na parterze będą lokale usługowe. Sklepy i usługi znajdują się także na sąsiednich osiedlach wybudowanych przez Ataner: os. Marcelin, os. Nowy Marcelin i Świerzawska 4. Niedaleko jest CH King Cross, a dojazd do centrum zajmuje ok. 15 minut.

Bezpiecznie i rodzinnie wśród zieleni

Na osiedlu powstanie plac zabaw dla dzieci oraz centrum sportowe z siłownią. Po męczącym dniu będzie można odpocząć i porozmawiać z sąsiadami na dziedzińcu. Dzięki systemowi monitoringu, portierni ochrony oraz podziemnej hali garażowej, każdy poczuje się bezpiecznie. 

Znajdujący się w sąsiedztwie Lasek Marceliński zajmuje powierzchnię 230 hektarów, jest więc gdzie spacerować czy biegać. W Lasku znajduje się staw, place zabaw dla dzieci i miejsca na ognisko. Tereny te są atrakcyjne nie tylko latem, ale przez cały rok. Mieszkańcy osiedla będą je mieć na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do odwiedzenie stoiska firmy oraz strony https://www.ataner.pl/