Organizator:

Bel Mare by Prestige

Podziel się

Zapraszam na stoisko G6!

Prestige® to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem zajmująca się profesjonalnym inwestowaniem w nieruchomości. Firma buduje mieszkania i apartamenty w Warszawie i okolicach – jednym z najbardziej wymagających rynków w Polsce. Dziś posiada w swym portfolio tysiące zrealizowanych mieszkań.

Nowością w ofercie są apartamenty na wynajem wraz z pełną infrastrukturą dla rodzin - Bel Mare – luksusowe miasteczko wypoczynkowe, nowe serce Międzyzdrojów, gdzie zaledwie 300 metrów od plaży Inwestor znajdzie wszystko, co kojarzy z komfortowym wypoczynkiem. To gwarancja udanego wypoczynku, a jednocześnie inwestowania i zarabiania pieniędzy.

Bel Mare to apartamenty na wynajem i luksusowe pensjonaty o standardzie 5 gwiazdek w centrum Międzyzdrojów. Oprócz w pełni wyposażonych komfortowych i klimatyzowanych lokali Goście i Inwestorzy znajdą tu wielkoformatowe restauracje, Spa, baseny, siłownię i centra rozrywki oraz rozległe Kids Play. Do dyspozycji Gości pozostają także 3 prywatne plaże z pełną infrastrukturą wypoczynkową. Dzięki połączeniu budynków designerskimi łącznikami, Goście mogą korzystać ze wszystkich rozrywek bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Więcej informacji na stronie: www.belmare.pl