Organizator:

Bogata oferta mieszkań od Quadro Development

Podziel się

Rynek Wschodni to kameralny projekt, w ramach którego powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Deweloper zaprasza na stoisko A5!

Quadro Development to deweloper, który w swoim portfolio posiada kilka zrealizowanych inwestycji na terenie Poznania - Sielska 14, Bosa 7, Piątkowska 103 i Rezydencja Winiary. W 2022 roku spółka wprowadziła na rynek kolejną inwestycję. U zbiegu ulic Smolna i Główna powstaje kameralny pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny. Realizowany budynek będzie liczył 47 lokali. Aktualna oferta to mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 37 mkw. do dużych, przestronnych apartamentów powyżej 100 mkw. Szczególną uwagę należy zwrócić na 2 apartamenty (M43 i M47) specjalnie przygotowane dla klientów inwestycyjnych. Pierwszy z nich M43, o powierzchni 132,8 mkw. to wygodne mieszkanie dla rodziny składa się z 3 sypialni, salonu, kuchni z jadalnią, 2 łazienek do lokalu przynależy balkon oraz dodatkowo lokal ten posiada taras o metrażu aż 38 mkw. Z kolei apartament M47 to także gotowy produkt inwestycyjny. Jego powierzchnia to 100 mkw., a składa się z 4 pokoi z osobnymi łazienkami i kuchniami. Tak przygotowane lokale to możliwość szybkiego wynajmu, gdzie każdy z najemców otrzymuje własny węzeł sanitarny. To gotowy produkt dla osób traktujących nieruchomość jak doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów.

 

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub tarasy. Rynek Wschodni to także dodatkowe udogodnienia jak videodomofony i rolety zewnętrzne we wszystkich oknach lokali. Będzie także winda i podziemna hala garażowa na 31 samochodów oraz garaż dwustanowiskowy dedykowany dla dużego mieszkania. Warte podkreślenia jest kompleksowe wykonanie części wspólnych – zarówno wewnątrz budynku, jak i w jego otoczeniu. Planowanie zakończenie realizacji inwestycji to druga połowa 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 9700 złotych brutto za mkw.