Organizator:

Brzechwa - specjaliści od prefabrykowanych, drewnianych domów energooszczędnych, na Targach

Podziel się

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k. to firma rodzinna, która działa na rynku od ponad 35 lat. Jest to zespół fachowców budowany od wielu lat. Pozwala to firmie podejmować się nawet najtrudniejszych zadań, np. renowacji zabytków albo indywidualnych projektów na specjalne zamówienie.

Firma Brzechwa buduje domy w Polsce, jak i poza granicami kraju. Dzięki temu zdobyła zaufanie setek klientów. Brzechwato specjaliści od prefabrykowanych, drewnianych domów energooszczędnych budowanych w technologii szkieletowej, które stawia dla klientów prywatnych. Realizuje również ośrodki wypoczynkowe, obiekty przemysłowe i handlowo-gastronomiczne.

Firma posiada własne gotowe projekty domów, które oferuje w 4 wariantach. Realizuje również zlecenia indywidualne, wedle projektów klientów.

Brzechwa świadczy kompleksową obsługę w zakresie budowy domu. Od wsparcia w otrzymaniu finansowania, zaprojektowaniu poprzez budowę i doradztwo. Korzysta przy tym z najlepszych surowców, zwraca uwagę na jakość i dbałość wykonania.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp. k. to firma rodzinna i w 100% polski kapitał. Budowanie to nie tylko ich zawód, ale i pasja, dzięki czemu angażują się w każdy projekt na sto procent.

Zapraszamy na stoisko D16, podczas wiosennych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.