Organizator:

BTM

Podziel się

Zapraszamy na stoisko A16!

Jesteśmy poznańską firmą działającą na rynku budowlanym od 1996 roku  jako generalny wykonawca, a od czternastu lat również jako deweloper. Nasze dwukierunkowe działanie pozwala nam na uczestniczenie w  całym procesie inwestycyjnym, począwszy od stadium koncepcji, planowania i projektowania, poprzez realizację budowy, aż do etapu sprzedaży i przekazywania mieszkań. Dotychczas wybudowaliśmy kilka tysięcy mieszkań, dziesiątki  domów jednorodzinnych oraz ponad trzydzieści tysięcy m2 powierzchni hal przemysłowych i budynków socjalno – biurowych w Poznaniu i jego okolicach. Obecnie  skupiamy się  głównie na naszych inwestycjach deweloperskich w Poznaniu i Biedrusku. Stabilne zaplecze finansowe i wybór sprawdzonych wykonawców  zapewniają sprawne realizowanie kolejnych inwestycji, dzięki czemu budujemy zaufanie, które procentuje.

 

III ETAP INWESTYCJI PARKOWA BIEDRUSKO JUŻ W SPRZEDAŻY !

W tym etapie oferujemy mieszkania dwupokojowe o metrażach od 34,7 do 54, 0 m2; mieszkania trzypokojowe oraz lokale usługowe w kondygnacji parteru o powierzchniach od 29,6 do 62,2 m2. Dodatkowo jest możliwość zakupu piwniczek w Budynku Parkowa 6A lub komórek lokatorskich w budynku Parkowa 6C.

 

Mieszkania 2-pokojowe

Największy wybór jest wśród mieszkań dwupokojowych o powierzchniach od 34,7 do 54,0 m2. Wszystkie mieszkania składają się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

 

Mieszkania 3-pokojowe

Wśród mieszkań trzypokojowych dostępne są metraże od 62,4 do 68,6 m2. Znajdziemy w nich aneks kuchenny, strefę dzienną oraz dwie sypialnie. 

 

ATUTY

  • Dla każdego lokalu mieszkalnego przewidzieliśmy dwa miejsca postojowe w hali podziemnej. Istnieje również możliwość zakupu miejsc w garażach indywidualnych oraz komórek lokatorskich.
  • Dbając o Państwa wygodę wyposażaliśmy każda klatkę schodową w windę osobową, która ułatwi transport np. wózka dziecięcego, a także umożliwi samodzielne poruszanie się osobom o ograniczeniach ruchowych.
  • Wykreowaliśmy przestronne tarasy i ogródki/tarasy zielone w kondygnacji parteru aranżując dodatkową przestrzeń do relaksu oraz spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
  • Zaprojektowaliśmy duże okna. Dzięki nim do wnętrza dociera duża ilość naturalnego światła, które nie tylko rozjaśnia pomieszczenie, ale również powiększa je optycznie. Dla podniesienia komfortu mieszkańców okna lokali parterowych zostały wzbogacone o wbudowane rolety zewnętrzne.

 

LOKALIZACJA:

  • Zaledwie 6 km od granic Poznania; 12 km od Ronda Śródka
  • Na północ od Poznania
  • Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych
  • Dobra komunikacja z Poznaniem
  • W najbliższym otoczeniu: dwie szkoły podstawowe, przedszkole, żłobek, apteka, przychodnia, poczta, gabinety stomatologiczne, duży wybór punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych, place zabaw, boiska.