Organizator:

BUDOPOL

Podziel się

Zapraszamy na stoisko H6!

„BUDOPOL-POZNAŃ” jako solidna firma z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem ma do zaoferowania nowoczesny projekt domów wykonanych z użyciem najwyższej jakości materiałów budowlanych i ze starannością o każdy detal.

Posiadamy wyjątkową ofertę kameralnych, nowocześnie zaprojektowanych domów otoczonych pięknymi drzewami. Lokalizacja w willowej części Gruszczyna pozwoli Ci odetchnąć od zgiełku miasta, dając jednocześnie możliwość szybkiego dotarcia do centrum Poznania i wszelkiej potrzebnej infrastruktury.

Trzeci etap inwestycji to cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 lokali mieszkalnych) w Gruszczynie przy ul. Wieniawskiego/Chopina. Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne z dachem stromym (parter + poddasze użytkowe). Dodatkowym atutem jest strych o pow. podłogi 18 mkw. i wysokości w najwyższym punkcie ok. 2 m, który daje możliwość przechowywania przedmiotów nie używanych na co dzień. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię  ok. 93 m kw. oraz przynależny ogródek o metrażu od 79 do 148m kw. i 1 miejsce parkingowe. Zaletą domu jest jego proekologiczne ogrzewanie i zastosowanie powietrznej pompy ciepła. Domy są wykonane w standardzie deweloperskim. W sprzedaży posiadamy także OSTATNIE 2 lokale II Etapu inwestycji w Gruszczynie przy ul. Żuławskiego 13 i 19 o identycznym standardzie, jednak mniejszym metrażu 84 m kw. i ogródku 135 m kw.

Nowoczesna stylistyka i ponadczasowa funkcjonalność – wśród zastosowanych rozwiązań m.in. płaska dachówka ceramiczna, duże okna, przeszklone drzwi wejściowe i ogrzewanie podłogowe w całym domu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oferuje możliwość własnej aranżacji przestrzeni.

 

 

 

Więcej na stronie >>> http://www.budopol.poznan.pl/