Organizator:

Deweloperzy Dzieciom – edycja XII

Podziel się

To już 12. edycja akcji Deweloperzy Dzieciom w Poznaniu! Finał tego wyjątkowego przedsięwzięcia odbędzie się 20 grudnia w Wielkiej Fabryce Elfów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Idea akcji jest szczytna: deweloperzy z Wielkopolski łączą się w imię wspólnego celu - niesienia pomocy i radości dzieciom z publicznych, rodzinnych domów dziecka, a także innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski.

Wydarzenie „Deweloperzy Dzieciom” to już prawdziwa, świąteczna tradycja w regionie Wielkopolski. Event na stałe wpisał się w świadomość firm z branży deweloperskiej, ale też dzieci, które mogą liczyć na pomoc i moc atrakcji, będąc beneficjentami akcji. XII edycja odbędzie się w Pawilonie nr 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a konkretnie w zlokalizowanej tam Wielkiej Fabryce Elfów.

 

Na miejscu czekają na nich m.in. dmuchańce, zagadki logiczne, pisanie listów, czy zabawy ruchowe. Będzie również śpiewanie kolęd, warsztaty tematyczne i oczywiście prezenty dla każdego dziecka.

- Zaplanowaliśmy przeróżne atrakcje, w tym m.in. warsztaty dekoracji bombek, tworzenie świeczek z węzy pszczelej, czy tworzenie łapaczy snów. Będzie mnóstwo zabawy dostępnej w ramach Wielkiej Fabryki Elfów, na sam koniec eventu - wizyta Świętego Mikołaja, który wręczy spersonalizowane prezenty – mówi Marek Szewczak, właściciel firmy Mission Public Relations, organizatora akcji Deweloperzy Dzieciom. W tym roku organizatorzy zaprosili podopiecznych publicznych, rodzinnych domów dziecka, a także innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski.

 

- Wielka Fabryka Elfów to miejsce, które bardzo dobrze wpisuje się w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do akcji i możemy gościć jej beneficjentów, wraz z opiekunami, darczyńców, media oraz organizatorów. Nasza praca ma swoją specyfikę i towarzyszy jej świąteczny nastrój. Natomiast wydarzenie „Deweloperzy Dzieciom” to coś absolutnie wyjątkowego, oddziałującego na nasze serca i pokazującego, jakie wartości są istotne – podkreśla Łukasz Oleński, Koordynator Wielkiej Fabryki Elfów w Poznaniu.

- Z ogromną przyjemnością kontynuujemy naszą wieloletnią tradycję niesienia pomocy w akcji „Deweloperzy Dzieciom”. Święta to magiczny czas, w którym szczególnie dzieci powinny z radością wyczekiwać pierwszej gwiazdki w oczekiwaniu na Gwiazdora. Niestety nie każde dziecko może doświadczyć świątecznej magii, dlatego warto przyłączyć się do akcji,  niosąc uśmiech, pozytywne wartości i energię dla wszystkich podopiecznych domów dziecka – zarówno w Poznaniu, jak i w Wielkopolsce. Cieszymy się, że wspólnie z przedstawicielami branży deweloperskiej możemy pomóc potrzebującym – wskazuje Agata Krzesińska, menedżer ds. Marki spółki Konimpex-Invest.

- Nieprzerwana tradycja inicjatywy Deweloperzy Dzieciom trwa od 12 lat – oznacza to, że idea skupiająca się na pomaganiu i dawaniu radości m.in. dzieciom z domów dziecka, jest niezmiennie żywa. Ponadto akcja bardzo dobrze wpisuje się w realizowaną przez naszą markę misję społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie wyobrażamy sobie, by jej finał odbył się bez naszego wsparcia – z wielką radością co roku stajemy się częścią tego pięknego branżowego zwyczaju. - mówi Joanna Brzykcy-Orzechowska, kierownik ds. marketingu firmy Monday Development z grupy Unidevelopment.

 

Swoim wyjątkowym patronatem akcję wsparł Oddział Poznański Polskiego Związku Firm Deweloperskich. O akcji, rok do roku organizowanej przez Mission Public Relations, będzie głośno za sprawą licznych patronatów medialnych: Dopoznania.pl, Epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, Nasz Głos Poznański, Nowy Adres, Otodom, RynekPierwotny.pl, Sukces Po Poznańsku, TerazDom i WTK.

 

Tegoroczną edycję wsparli: Agrobex, Area Development, art.Locum, Constructa Plus, Cordia, Dombud Development, EBF Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex Invest, Masterm, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Proxin, Quadro Development, Robyg, Ronson Development, Skaland, Sky Investments, Spravia, Śniadecki Development, Vinci Immobilier, Villa Developer, Virke.