Organizator:

EXPOBUD wystawcą podczas Targów w Poznaniu

Podziel się

Zapraszamy na stoisko firmy EXPOBUD, podczas wiosennej edycji poznańskich Targów Mieszkań i Domów.

EXPOBUD, jest jednym z największych w Polsce wykonawcą domów jednorodzinnych wznoszonych w technologii ciepłych prefabrykowanych ścian z keramzytu. Obecnie, firma buduje ponad 300 domów rocznie. Wykorzystywana technologia pozwala wznosić nowoczesne wysoko - energooszczędne budynki nawet w ciągu dwóch miesięcy od wejścia na plac budowy. EXPOBUD od wielu już lat specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach wykorzystywanych w budownictwie jedno - i wielorodzinnym.

EXPOBUD buduje wg. technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu, która zapewnia wytrzymałą, solidną i szybką w budowie konstrukcję domu.

Główną zaletą budowy w tej technologii jest szybkość postawienia ścian budynku - proces trwa zaledwie kilka godzin. Dzięki temu czas realizacji inwestycji jest znacznie. Eliminowane są wszelkie tzw. "mokre" etapy, które wydłużają tradycyjną budowę. Nie ma potrzeby sezonowania ścian, równie szybko przystępujemy do kolejnych etapów budowy.

Zainteresowało Was takie rozwiązanie? Jeśli tak, to zapraszamy do odwiedzenia stoiska C9. Będę tam czekać specjaliści z EXPOBUD, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.