Organizator:

Expobud

Podziel się

Zapraszamy na stoisko F4!

Jesteśmy Domy Expobud ®

W naszych domach stosujemy technologię ciepłych, prefabrykowanych, ceramicznych ścian keramzytowych. Technologia ta pozwala wznosić nowoczesne wysoko-energooszczędne budynki nawet w ciągu dwóch miesięcy od wejścia na plac budowy.

W roku 2018 oraz 2019 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Diament Forbesa.

Domy Expobud® to:

Zdjęcie 'Ptaszek' energooszczędne domy jedno i dwurodzinne wznoszone przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii prefabrykowanych ścian z keramzytu w 2-3 miesiące na działce klienta,
Zdjęcie 'Ptaszek'3 do 5 sypialni z salonem i kuchnią,
Zdjęcie 'Ptaszek' inteligentne instalacje, które mogą pomóc w codziennej obsłudze domu,
Zdjęcie 'Ptaszek' od 82 do 200 m2 przestrzeni użytkowej i dach kryty dachówką,
Zdjęcie 'Ptaszek' Opcjonalnie:
strych, poddasze użytkowe, garaż 1 lub 2-stanowiskowy, wiata garażowa, rolety, poszerzenie budynku i inne dodatki.

Wysoki standard w atrakcyjnej cenie 

Nasza firma wraz z partnerem – duńskim producentem ścian keramzytowych w 2011 roku przygotowała nowoczesny, uniwersalny projekt domu, który zdobył uznanie wśród fachowców z branży i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce i zagranicą.

Renomowana pracownia projektowa Z-500 przyznała mu w 2014 roku tytuł „LIDERA NA RYNKU”. W 2017 i 2018 zostaliśmy laureatem rankingu „Gazele Biznesu”, w 2018 i 2019 roku zdobyliśmy tytuł „Diament Forbesa”.

Zwarta bryła, ponadprzeciętna ergonomia oraz możliwość zagospodarowania poddasza pozwalają na ekonomiczną budowę, a potem tanią eksploatację tego domu. Dzięki dobrej koncepcji oraz rzetelnej organizacji procesu budowy udało się osiągnąć założony cel – nowoczesny, energooszczędny dom w przystępnej cenie.

Nowoczesne technologie 

Domy Expobud® to przede wszystkim gotowe, prefabrykowane ciepłe ściany z keramzytu (ok. 20 elementów po 3-7 ton każdy). Dzięki nim dom jest nie tylko ciepły, ale także cichy.

Keramzyt – czyli wypalona w wysokiej temperaturze glina jest odporna na zawilgocenia, pleśnie, grzyby i działanie gryzoni. Ściana jest obojętna chemicznie, niepalna oraz idealnie gładka (od wewnątrz nie wymaga tynkowania). Ściany ocieplane są styropianem 20 cm.

W Toruniu z zastosowaniem ścian keramzytowych powstały trzy nowe hotele. Konstrukcja dachu w domach Expobud® przygotowywana jest również w fabryce z wyselekcjonowanego suchego drewna łączonego w technologii MITEK. Wytrzymałość konstrukcji sprawdzana jest komputerowo, a jakość gwarantowana odpowiednimi certyfikatami (sprawdź zakładkę certyfikaty).

Mimo że sama technologia produkcji ścian i konstrukcji dachu jest droższa niż tradycyjna to dzięki powtarzalności jednego opracowania konstrukcyjnego domu, dobrej koncepcji oraz rzetelnej organizacji procesu budowy udało się partnerom uzyskać rewelacyjny efekt w postaci ceny domu jednorodzinnego dużo niższej od ceny mieszkania.

 

Budowa już w 2 miesiące 

Domy Expobud® powstają w około 2-3 miesiące na działce klienta. Firma dla swoich klientów przygotowała specjalną procedurę ułatwiającą przygotowanie procesu budowy, a sam projekt domu klienci otrzymują bezpłatnie.

Nasi zadowoleni klienci 

Z uznaniem na temat domów Expobud® wypowiada się już ponad 1000 rodzin, które w nich zamieszkały w ostatnich latach praktycznie w każdym regionie Polski. Pozytywne komentarze naszych klientów zamieszczone w sieci potwierdzają, że można obecnie kupić dom w cenie mieszkania, który dzięki nowoczesnym rozwiązaniom przestrzennym i użytkowym spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Komentarze wskazują, że na jego zakup zdecydowali się zarówno ludzie młodzi jak i osoby starsze.

W każdym tygodniu rozpoczynamy nowe budowy w różnych częściach kraju. Dużą popularnością cieszą się wersje domu z garażem 1 lub 2 – stanowiskowym i użytkowym poddaszem, oraz mniejsza wersja naszego domu – z garażem w bryle budynku (93+17m2). Od 2018 roku wprowadziliśmy nowe projekty domów, zarówno mniejszych jak i większych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w zakładce 'Nasze projekty’.

Serdecznie polecamy nasze domy Expobud® oraz zapraszamy do współpracy.