Organizator:

Gotowe do odbioru mieszkania od Grupy Inwest

Podziel się

Grupa Inwest to jednocześnie kilka projektów mieszkaniowych na terenie Poznania. Bliski termin zakończenia budów powoduje, że lokale można odebrać jeszcze w tym roku. W obecnej sytuacji rynkowej to duży atut dla osób szukających mieszkania dla siebie, bądź w celach inwestycyjnych.

 

Jeszcze niedawno większość nowych mieszkań, czy domów sprzedawało się na etapie „dziury w ziemi”. Ostatnie miesiące, ze względu na niepewność rynkową, to jednak zwrot w kierunku nieruchomości, które są już gotowe albo termin odbioru jest stosunkowo bliski. Spada również liczba nieruchomości, których budowę dopiero rozpoczęto. Za jakiś czas to przełoży się na mniejszą podaż na rynku pierwotnym.

Grupa Inwest to uznana marka i wieloletnie doświadczenie w branży. Obecnie spółka posiada w sprzedaży mieszkania z 3 poznańskich projektów. Na terenie dzielnicy Wilda, u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej zakończono realizację projektu Wilda Corner. W otoczeniu zabytkowych kamienic powstał kameralny budynek wielorodzinny z 60 lokalami o powierzchni od 34 do 89 mkw. Mieszkania zostały zaprojektowane, tak aby każda powierzchnia została jak najlepiej wykorzystana, dając jednocześnie poczucie przestrzeni i oryginalności. Dostępna jest winda, monitoring i dwupoziomowa hala garażowa. Lokalizacja gwarantuje wysoki komfort życia, bardzo dobrą komunikację z centrum Poznania oraz bliskość terenów zielonych, jak choćby Park Jana Pawła II, czy Łęgi Dębińskie. Nie brakuje tu także licznych sklepów, punktów usługowych, placówek zdrowotnych, czy obiektów kulturalnych i sportowych. W sprzedaży zostało jeszcze 15 lokali, a cena mkw. zaczyna się od 8300 zł. brutto.

Gotowe lokale są również dostępne w ramach projektu Horyzont Naramowice. Zrealizowano budynek wielorodzinny ze 159 lokalami o powierzchni od 25 do 107 mkw., a wśród nich zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 - pokojowe. Te największe lokale to mieszkania dwupoziomowe. Dużym udogodnieniem jest podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełniają nadziemne miejsca parkingowe. Właściciele mieszkań na parterze mają do dyspozycji ogródki, a pozostałe lokale - przestronne balkony. Dostępne są także windy oraz komórki lokatorskie o powierzchni nawet 10 mkw. Horyzont Naramowice to ostatnie 29 wolnych lokali w cenie od 7300 zł brutto za mkw. Położona przy ulicy Czarnucha inwestycja powstała w otoczeniu nowoczesnej, niskiej zabudowy. Wygodna komunikacja miejska, za sprawą m.in. nowej trasy tramwajowej, a także bliskie położenie sklepów, usług, placów zabaw i terenów rekreacyjnych sprawia, że jest to propozycja dla wszystkich, którzy szukają mieszkania na obrzeżach miasta przy jednocześnie szybkim dojeździe do centrum.

Z kolei na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu popularnego projektu Nova Łacina. Powstaje budynek ze 236 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 78 mkw. Dostępne są kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie dwupoziomowa hala garażowa, windy oraz komórki lokatorskie. Właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki, a pozostali – balkony lub tarasy. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 8200 zł brutto za mkw. Bliskość terenów rekreacyjnych Jeziora Maltańskiego to pole do popisu dla miłośników aktywności fizycznej, a to ze względu na liczne trasy rowerowe i biegowe oraz Termy Maltańskie. Położenie inwestycji to również bardzo dobra komunikacja z centrum i innymi częściami miasta (tramwaj i autobus) oraz możliwość szybkiego dojazdu np. do autostrady A2. W pobliżu funkcjonuje największa w Poznaniu Galeria Posnania.

Nasza propozycja to produkt „mieszany” łączący klientów szukających mieszkań dla siebie oraz osób zakupujących nieruchomość w celach inwestycyjnych. Pełna oferta, zarówno gotowych mieszkań jak i lokali w budowie, dostępna będzie podczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 24 - 25 września. Zapraszamy na stoisko C7. Na gości targowych czekają rabaty, nawet do 50.000 złotych -  mówi Mateusz Glema, z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.