Organizator:

Grupa Inwest z inwestycjami Jasielska 8c i Symfonia Ptasia 28 na Targach

Podziel się

Mieszkania w komfortowych lokalizacjach od Grupy Inwest na Podolanach i Grunwaldzie. Zapraszamy na stoisko C7!

Grupa Inwest, to ponad 1000 wybudowanych mieszkań w okresie 6 lat działalności na poznańskim rynku nieruchomości.

Jeszcze w tym roku, tj. 2024, gotowy będzie I etap projektu Jasielska 8C. Powstanie VII kondygnacyjny budynek wielorodzinny ze 166 mieszkaniami. Dostępne będą także mieszkania dwupoziomowe, które zostaną uzupełnione o przestronne tarasy. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z hali garażowej oraz dodatkowych miejsc postojowych przed budynkiem. Nie zabraknie komórek lokatorskich, stacji ładowania samochodów elektrycznych, a każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę.

Drugą inwestycją realizowaną przez Grupę Inwest jest projekt Symfonia Ptasia 28. Na Grunwaldzie powstaje sześciopiętrowy budynek wielorodzinny ze 118 mieszkaniami. Wszystkie mieszkania są zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców dużego miasta. Komfort i wygodę zapewnią przestronne balkony, windy, ogródki i komórki lokatorskie czy rowerownia. Nie zabraknie miejsc postojowych w podziemnej dwupoziomowej hali garażowej.

Zarówno Symfonia Ptasia 28 jak i Jasielska 8C to projekty mieszkaniowe realizowane w popularnych lokalizacjach. Dostępność komunikacji miejskiej pozwoli na łatwe połączenie z pozostałymi dzielnicami poznańskiej metropolii. Na wygodę i komfort codziennego życia z pewnością wpłyną także okoliczne przedszkola, szkoły czy placówki medyczne oraz nieograniczony dostęp do licznych punktów handlowo – usługowych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Do dyspozycji miłośników aktywności fizycznej będą liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe.

Do zobaczenia na Targach!