Organizator:

Grupa TOM Nieruchomości

Podziel się

Zapraszamy na stoisko H4!

Oferowane przez nas apartamenty inwestycyjne w nadmorskich kurortach to połączenie wyszukanej, wysokiej klasy architektury, najwyższej jakości wykonania i wykończenia oraz doświadczonego i uznanego operatora, który zagwarantuje bezobsługowość inwestycji i satysfakcjonujący zysk. Zabezpiecz swoje oszczędności przed inflacją, jednocześnie korzystając ze spacerów po pięknych bałtyckich plażach oraz pachnących, sosnowych lasach.

Grupa TOM to 6 spółek z centralą w Szczecinie, tworzących jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sektora recyklingu oraz prefabrykacji zbrojeń budowlanych i obrotu stalą w Polsce. Istniejemy od 1990 roku, a dzięki sprzedaży 600 tysięcy ton surowców poddawanych recyklingowi i stali osiągamy ponad 1.000.000.000 zł rocznych obrotów. Nasze proekologiczne działania na rynku recyklingu, stali oraz Organizacji Odzysku sprawiły, że przez lata działalności udało nam się wypracować bliskie i partnerskie relacje z blisko 30.000 klientów.


Grupa TOM Nieruchomości to spółka specjalizująca się w inwestycjach w nieruchomości ulokowane w topowych lokalizacjach wypoczynkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu własnych środków w apartamenty inwestycyjne rozszerzyliśmy o portfolio projektów deweloperskich obejmujących inwestycje hotelowe i apartamentowe w miejscowościach wypoczynkowych z największym potencjałem rozwoju.

 

 

Więcej na stronie >>> Grupa TOM Nieruchomości