Organizator:

IKEA Poznań – lepiej pomyślany dom

Podziel się

Zapraszamy na stoisko A7!

IKEA Retail Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia domu na świecie, która od ponad 30 lat spełnia marzenia milionów Polek i Polaków o  pięknym i komfortowym domu.  Firma oferuje swoim Klientom dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, trwałe i zrównoważone rozwiązania w przystępnych cenach, tak aby jak najwięcej osób mogło sobie na nie pozwolić.

Fotografia: IKEA

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, oprócz oferowania mebli i dodatków dla domu,  kompleksowo zajmujemy się projektowaniem wnętrz, zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Począwszy od poznania potrzeb klienta, stworzenia projektu, przez usługę dostawy i montaż. Od wizualizacji do realizacji.

Usługi Projektowania Wnętrz, zarówno te stacjonarne jak i on-line cieszą się dużą popularnością wśród miłośników naszej marki, ponieważ zaprojektowanie i umeblowanie przestrzeni dopasowanej do preferencji Klienta, jego stylu i budżetu, często wymaga porady ekspertów.  Niezależnie czy urządzasz sypialnię, kuchnię, pokój dziecka czy  biuro firmy w IKEA Poznań znajdziesz wszystko czego możesz potrzebować od ręki.

Dodatkowo mamy mnóstwo ciekawych pomysłów dotyczących przechowywania.  Potrzebujesz większej szafy i nie wiesz jak optymalnie wykorzystać w niej przestrzeń? Brakuje Tobie miejsca na ręczniki w łazience?  W Twojej komodzie zapanował chaos? Chcesz mieć świetnie zorganizowany przedpokój ale uważasz, że jest on za mały? Mamy na to rozwiązania i chętnie doradzimy, jak stworzyć przestrzeń, w której wszystkie rzeczy znajdą swoje miejsce.

Fotografia: IKEA

Umów się on-line na spotkanie z projektantami IKEA w Studio Projektowania Wnętrz IKEA Poznań i porozmawiaj o swoich potrzebach i pomysłach. Wspólnie jesteśmy w stanie zaprojektować nawet najbardziej wymagającą przestrzeń, aby przekuć Twoje marzenia w rzeczywistość.

Więcej informacji o Usłudze Projektowania Wnętrz na Usługi projektowania - IKEA - IKEA