Organizator:

Inwestycyjnie na Wildzie i Nowym Mieście

Podziel się

Grupa Inwest prowadzi na terenie Poznania kilka inwestycji mieszkaniowych.

Ze względu na ich lokalizację zwłaszcza dwa projekty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów inwestycyjnych.

 

Jeszcze w tym roku, w III kwartale, zakończy się realizacja projektu Wilda Corner. Inwestycja powstaje w dzielnicy Wilda, u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 60 lokali o powierzchni od 34 do 89 mkw., a wśród nich kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Powstanie dwupoziomowa hala garażowa, dostępne będą również windy oraz balkony lub tarasy. Lokalizacja projektu gwarantuje dobrą komunikację z centrum Poznania. Nie brakuje również licznych sklepów, punktów usługowych, placówek zdrowotnych, czy obiektów kulturalnych i sportowych. Wilda to także zabytkowe kamienice, klimatyczne restauracje, a także różne inicjatywy społeczne, które razem tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Z kolei na Łacinie, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu projektu Nova Łacina. Powstaje budynek z 236 mieszkaniami, a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 25 do 78 mkw. Tu również klienci będą korzystać z dwupoziomowej hali garażowej, wind, a także komórek lokatorskich. Właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki, a pozostali – balkony lub tarasy. Planowany termin zakończenia budowy to IV II kwartał 2022 roku. Miejsce, gdzie powstaje projekt Nova Łacina to bardzo pożądana lokalizacja. Bliskość terenów rekreacyjnych Jeziora Maltańskiego umożliwia aktywność fizyczną. To tam są liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, działają także Termy Maltańskie, czy Nowe Zoo. Położenie inwestycji to również bardzo dobra komunikacja z centrum i innymi częściami miasta (tramwaj i autobus) oraz możliwość szybkiego dojazdu np. do autostrady A2. W pobliżu funkcjonuje Galeria Posnania oraz szereg innych punktów handlowo – usługowych. - Zarówno kameralny budynek Wilda Corner, jak i Nova Łacina łączą optymalne metraże i układy mieszkań korzystne dla klientów inwestycyjnych. Lokalizacja tych projektów jest z pewnością także dużą zachętą dla tej grupy nabywców – mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

 Uzupełnieniem oferty Grupy Inwest jest osiedle Horyzont Naramowice. Przy ulicy Czarnucha na poznańskich Naramowicach, w III kwartale bieżącego roku gotowy będzie budynek ze 159 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 106 mkw. Powstaną zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 – pokojowe, dzięki czemu wymarzone cztery kąty odnajdą tutaj zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Podobnie, jak w innych projektach dewelopera, dostępna będzie podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełnią nadziemne miejsca parkingowe. Nie zabraknie wind także oraz komórek lokatorskich o powierzchni nawet 10 mkw. Deweloper zadba również o małą architekturę, oświetlenie czy skwery zielone.