Organizator:

Jesienna edycja targów w Poznaniu!

Podziel się

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy wielkie nadzieje na wiosenną edycję w Poznaniu 16-17.03.2024 !

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu właśnie dobiegła końca! Tłumy zwiedzających, tysiące rozdanych materiałów i mnóstwo owocnych rozmów dają energię do prac nad wiosenną edycją, która odbędzie już 16 i 17 marca na terenie hali nr 3 MTP!

Wystawcy dwoili się i troili, chcąc zapoznać wszystkich obecnych na targach ze swoimi ofertami- a było ich naprawdę dużo. Domy i mieszkania, działki, inwestycje zagraniczne, wykończenie, wyposażenie wnętrz i kredyty- nikt nie wyszedł z pustymi rękami.

W czasie dwóch dni targów odbyło się aż 20 prelekcji na tematy związane z finansami i zakupem. Jednak największe zainteresowanie wzbudził temat: Bezpiecznego Kredytu 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców, który niedawno został wprowadzony w życie. Seminaria związane ze Strefą Finansów poprowadziły następujące firmy: EXPERCI24, Kredyt Inwest, NOTUS, mFinanse, Doktor Hipoteka. Natomiast w Strefie Zakupu wystąpili: IKEA, STRUCTURE CAPITAL, ECOPROPERTY, COSTA DREAM HOME, PZFD, LEPTOS, GILDIA TRENERSKA, WSPON i LP House.  

Wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym dziękujemy za zaangażowanie, życzymy samych udanych transakcji! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć i wzięcia udziału w targach w innych miastach.

Do zobaczenia! 

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia wiosną!