Organizator:

Już w najbliższy weekend!

Podziel się

Wraz z pierwszym dniem kalendarzowej jesieni startuje ostatnia w tym roku edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu!

Wszystko wskazuje na to, że nie można tej ostatniej szansy przegapić. W jednym miejscu i czasie organizator, firma Nowy Adres, skupiła ponad 80 wystawców: deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości i projektantów wnętrz. Jak zawsze na targach organizowanych przez spółkę Nowy Adres, nie zabraknie dawki rzetelnych informacji i porad na temat tego, jak znaleźć, kupić, sfinansować i urządzić swoje nowe mieszkanie.

Pędzący popyt, niepokojąco malejąca podaż – szczególnie mniejszych i średnich metraży w segmencie popularnym – i wzrost cen, jakiego dynamiki nie widzieliśmy na słupkach od kilku lat. Warto zatem szybko zapoznać się z ofertą deweloperów, szczególnie lokali teraz wprowadzanych do sprzedaży. Popytać o programy rabatowe, które nadal oferują sprzedawcy. Sprawdzić zmienione możliwości finansowania zakupu u doradców kredytowych. No i zarezerwować wybrany lokal, uprzedzając konkurentów. Wszystko to będzie można zrobić na żywo, dopytując deweloperów o szczegóły i indywidualne warunki, na jesiennych Targach Mieszkań i Domów.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Mieszkań i Domów!

 

DATA: 23-24.09.2023r. 

LOKALIZACJA:

Pawilon 3

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 10

GODZINY OTWARCIA:

sobota 10:00-17:00

niedziela 10:00-16:00 

BILETY:

 on-line za jedyne 10 zł lub odbierz bezpłatne wejście po rejestracji!

 RECEPCJA:

Wejście Wschodnie, ul. Głogowska 10

PRELEKCJE:

Bezpłatna Strefa Finansów

W tej specjalnej strefie dowiesz się jak bezpiecznie sfinansować planowany zakup nieruchomości i jak skorzystać z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Na co zwrócić uwagę i jak najkorzystniej wybrać ofertę kredytową.

Bezpłatna Strefa Zakupu i Zagranicznych Inwestycji 

Strefa dedykowana jest wszystkim tym, którzy szukają nieruchomości i chcą się przygotować do jej zakupu. Wiele ciekawych informacji dotyczących aranżacji wnętrz oraz najnowszych trendów. Dodatkowo niektóre wykłady są dla tych, którzy szukają domów wakacyjnych lub alternatywnych form inwestowania poza granicami Polski. Dowiesz się czym charakteryzują się zakupy nieruchomości w danych krajach, na co zwrócić uwagę na poszczególnych rynkach i ile możesz zarobić na inwestowaniu zagranicą!

 

Sprawdź program prelekcji! 

 

MAPA TARGÓW: