Organizator:

Nagroda Prezydenta Miasta Poznania na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

W sobotę, 24 września, tuż po godzinie 11:00 w trakcie Targów Mieszkań i Domów organizowanych przez spółkę Nowy Adres na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Bartosz Guss ogłosi laureatów tegorocznego konkursu architektonicznego i wręczy im nagrody Prezydenta Miasta Poznania Archiectus civitatis nostrae - Budowniczy naszego miasta. 

Konkurs, którego czwarty już finał można będzie zobaczyć na Targach Mieszkań i Domów, skierowany jest do przedsiębiorców, którzy zrealizowali najlepsze budynki i zespoły zabudowy na terenie miasta Poznania w ciągu ostatnich dwóch lat w kategoriach: kompleksy mieszkaniowo-usługowe, obiekty usługowe oraz działania inwestycyjne na terenach zdegradowanych. Tytuł Architectus civitatis nostrae przyznawany jest co dwa lata.

Tuż przed ceremonią wręczenia statuetek będzie można wysłuchać bardzo ciekawej - i dla mieszkańców, i dla deweloperów - prelekcji pani arch. Alicji Bogaleckiej-Pabisiak "Uchwała krajobrazowa dla Poznania". Zapraszamy! 24 września, Targi Mieszkań i Domów, MTP, hala 3.