Organizator:

Najbezpieczniejsze targi w Twoim mieście!

Podziel się

Już za kilka tygodni inaugurujemy jesienny sezon targowy, i to od razu w trzech miastach - 26-27 września Targi Mieszkań i Domów odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Zapraszamy wszystkich poszukujących mieszkania i domu – nasze targi spełniają wszystkie zalecenia Rady Ministrów, a udział w nich jest całkowicie bezpieczny.

W celu zapewnienia jak największego komfortu zarówno zwiedzających, jak i wystawców, na wszystkie edycje Targów Mieszkań i Domów przygotowaliśmy:

  • Maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym przy wszystkich ciągach komunikacyjnych,
  • Bramki termowizyjne, mierzące temperaturę ciała wszystkim wchodzącym na teren imprezy,
  • Szerokie alejki które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
  • Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów – zakup biletu możliwe będzie tylko online.

Targi Mieszkań i Domów to możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości. Na stoiskach banków i doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.