Organizator:

Novaform Polska Sp. z o.o.

Podziel się

Zapraszamy na stoisko! Będziemy tam dla Was, gotowi do udzielania wszelkich odpowiedzi i prezentacji naszych produktów. Do zobaczenia na stoisku G1!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Novaform weźmie udział w Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu. W ofercie Novaform Polska znajdziecie szeroki wybór mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach.

🔴 Nove Olendry to wieloetapowa inwestycja na dynamicznie rozwijających się poznańskich Naramowicach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze ścisłym centrum miasta.

 

 

🔴 Kolejova1 to projekt realizowany w samym sercu miasta. Inwestycja łączy w sobie nowoczesność, zachowując przy tym odwołanie do bogatej historii tego miejsca i unikatowy klimat Łazarza. Unikalny projekt łączy rewitalizację znajdujących się w tej lokalizacji historycznych budynków oraz budowę nowoczesnej dominanty architektonicznej pod postacią siedemnastokondygnacyjnego wieżowca.

  

🔴 Kolejny etap cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji Osiedle Koninko. Zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej realizowany na obrzeżach Poznania. Charakterystycznym elementem jest forma architektoniczna i różnokolorowe elewacje przypominające cegłę.

 

 

Więcej dowiesz się na stronie >>> Novaform Polska