Organizator:

Novaform

Podziel się

Zapraszamy na stoisko G1!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Novaform weźmie udział w Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu.

W ofercie Novaform Polska znajdziecie szeroki wybór mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach.

🔴 Nove Olendry to wieloetapowa inwestycja na dynamicznie rozwijających się poznańskich Naramowicach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze ścisłym centrum miasta, a także oferuje liczne tereny zielone do aktywnego wypoczynku. Tego lata zakończyliśmy drugi etap inwestycji, a trzeci, ostatni etap już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

🔴 Kolejova1 to projekt realizowany w samym sercu miasta. Inwestycja łączy w sobie nowoczesność, zachowując przy tym odwołanie do bogatej historii swojej lokalizacji i unikatowy klimat Łazarza. Unikalny projekt łączy rewitalizację historycznych budynków, ich nadbudowę oraz budowę nowoczesnej dominanty architektonicznej pod postacią siedemnastokondygnacyjnego wieżowca.

🔴 Rozpoczęliśmy budowę kolejnego etapu inwestycji Osiedle Koninko! Zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej realizowany w ścisłym sąsiedztwie Poznania. Charakterystycznym elementem jest ponadczasowa architektura, różnokolorowe elewacje przypominające cegłę i eko rozwiązania jak wykorzystanie pomp ciepła do celów grzewczych.
🔴 Po raz pierwszy na Targach Mieszkań i Domów będziecie mogli dowiedzieć się o naszej najnowszej inwestycji. Odwiedź nasze stoisko i odkryj tajemnicę najnowszej inwestycji Novaform Polska! :)

 

Zapraszamy do rozmowy na stoisku Novaform! Będziemy tam dla Was, gotowi do udzielania wszelkich odpowiedzi i prezentacji naszych inwestycji. Do zobaczenia na stoisku G1!

 

Więcej dowiesz się na >>> www.novaformpolska.pl