Organizator:

Nove Dopiewo i Bajkowy Dopiewiec

Podziel się

Nove Dopiewo i Bajkowy Dopiewiec - komfortowo z korzyścią dla środowiska

Scandic Park działa na rynku mieszkaniowym już kilkanaście lat. Aktualnie realizuje projekty położone na terenie gminy Dopiewo. To bardzo pożądane miejsce przez wszystkich poszukujących swojego miejsca na ziemi. Popularność gmina zyskała dzięki dogodnej infrastrukturze, zielonemu otoczeniu jak i sprawnemu połączeniu ze stolicą Wielkopolski.

 

Obecnie w ofercie Scandic Park są dwa różne projekty: Nove Dopiewo i Bajkowy Dopiewiec.

Nove Dopiewo to kameralny budynek wielorodzinny z mieszkaniami z ogródkami na parterze (nawet powyżej 100mkw.) i balkonami. Do każdego lokalu mieszkalnego - miejsce parkingowe w cenie. U zbiegu ulic Konarzewskiej i Łąkowej w podpoznańskim Dopiewie powstaje kameralny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie 20 mieszkań o powierzchni od 30 do 64 mkw., a wśród nich kawalerki jak i lokale dwupokojowe. Nove Dopiewo to przystępne cenowo mieszkania dla singli i rodzin, ale także klientów inwestycyjnych.

 

Bajkowy Dopiewiec to oferta skierowana do osób marzących o własnym domu z ogrodem. Unikatowy koncept osiedla składa się z 20 parterowych EcoVilli w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach 77 oraz 89 mkw. Każdy dom parterowy to przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnia działki wynosi od 400 do 520 mkw., w zależności od wyboru konkretnego domu. Do każdej nieruchomości przypisane są również dwa miejsca postojowe. W cenie nieruchomości zawarta jest nowoczesna instalacja fotowoltaiczna, która zapewnia stałe i niskie koszty ogrzewania, prądu, a także ciepłą wodę. Scandic Park jest świadomy, że fotowoltaika to nie tylko trend, ale znak czasów.

Ponadto EcoVille cechuje ponadczasowy, skandynawski design, a do ich budowy wykorzystano najwyższej jakości materiały. To doskonały wybór zarówno dla młodych rodzin z dziećmi, jak i seniorów szukających spokojnej enklawy. Co bardzo istotne, domy będą gotowe do odbioru już w listopadzie bieżącego roku.

 

Okolice Bajkowego Dopiewca są bardzo spokojne, a sama lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do Poznania. Przestrzeń domu oraz przyroda wokół wpływają pozytywnie na jakość życia.

 

Oba projekty wyróżniają się dogodną lokalizacją, gwarancją komfortu oraz rozwiązaniami proekologicznymi. Wraz z tymi udogodnieniami deweloper proponuje bardzo atrakcyjną cenę, dużo niższą od rynkowej konkurencji. Nieruchomości z oferty Scandic Park są w cenie od 5600 zł brutto / mkw. O szczegóły mogą Państwo zapytać na stoisku H7, podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, w weekend 24 i 25 września.