Organizator:

Nowa Murowana

Podziel się

Zapraszamy na stoisko H7!

Poszukujesz mieszkania w przystępnej cenie, a jednocześnie marzysz o tym, żeby każdego dnia korzystać z sąsiedztwa przyrody? Koniecznie zajrzyj na stoisko nr H7, gdzie prezentujemy inwestycję Nowa Murowana w podpoznańskiej Murowanej Goślinie.

 

Inwestycja Nowa Murowana w Murowanej Goślinie. Wymarzone mieszkanie w przystępnej cenie!

 

Już w II kwartale przyszłego roku gotowy będzie kolejny etap projektu Nowa Murowana. Dotychczas w tej pięknej, urzekającej lokalizacji powstało i zostało przekazanych nabywcom ponad 160 mieszkań. Tym razem w ramach oryginalnego architektonicznie budynku wielorodzinnego powstanie 26 mieszkań o powierzchni od 27 do 69 m.kw., a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki o metrażu nawet do 106,8 mkw.

 

Lokalizacja inwestycji w otoczeniu Puszczy Zielonki przy jednocześnie sprawnej komunikacji z Poznaniem powoduje, że jest chętnie wybieranym miejscem do komfortowego życia. Miejscowość gwarantuje dostępność do placówek dydaktycznych, zdrowotnych oraz licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych. Wiele spraw można załatwić na miejscu, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto, osoby np. związane zawodowo z Poznaniem cenią sobie szybki dojazd autem lub szynobusem Poznańskiej Kolei Metropolitarnej, której stacja znajduje się nieopodal inwestycji. Z kolei towarzystwo Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka daje nieograniczone możliwość do kontaktu z przyrodą i aktywności fizycznej.

 

Dostępne lokale spełniają limity programu Bezpieczny Kredyt 2%. Deweloper umożliwia rezerwację mieszkania nawet na okres do 4 miesięcy. Na dodatek taka opłata rezerwacyjna będzie zwracana, jeśli nie powiedzie się procedura kredytowa. Zakończenie realizacji deweloper planuje na II kwartał 2024 roku, a docelowo w ramach etapu powstaną 4 budynki wielorodzinne.

 

Atuty inwestycji Nowa Murowana:

  • Mieszkania dostępne w programie „Bezpieczny Kredyt 2 procent”
  • Sprawdzony deweloper, ponad 160 mieszkań zrealizowanych w Murowanej Goślinie
  • Mieszkania parterowe z ogródkami
  • Ciekawa, nowoczesna architektura
  • Przystępne ceny mieszkań
  • 2 nowoczesne i bezpieczne place zabaw na osiedlu
  • Dostępne miejsca postojowe
  • W pobliżu Szkoła podstawowa oraz Zespół Szkół
  • Dojazd szynobusem do Poznania.

 

Inwestycja Nowa Murowana

Biuro sprzedaży:

+48 798 130 400

sprzedazNM@lowiccy.pl

https://nowamurowana.pl/