Organizator:

Nowe Szczytniki

Podziel się

Zapraszamy na stoisko H7!

Odwiedź stoisko nr H7 na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu, zobacz prawdziwą premierę – osiedle Nowe Szczytniki w podpoznańskiej gminie Kórnik!

 

Inwestycja Nowe Szczytniki pod Poznaniem. Dwupoziomowe mieszkanie w ciekawej architekturze!

Osiedle Nowe Szczytniki, zlokalizowane przy ul. Choinkowej w Szczytnikach, w gminie Kórnik to wymarzone miejsce dla osób poszukujących mieszkania z ogródkiem, w okolicach Poznania. Dwupoziomowe mieszkanie w gminie Kórnik będzie idealną propozycją dla pary albo młodej rodziny z dziećmi.

 

Oferujemy 12 mieszkań dwupoziomowych, w trzech kameralnych budynkach. Dostępne powierzchnie: 80 i 92 mkw. Budowa już się rozpoczęła!

Dwupoziomowe mieszkania wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Zaprojektowana część dzienna na parterze posiada kuchnię, łazienkę oraz bezpośrednie wyjście na ogród zarówno z salonu, jak i części jadalnianej. Na drugiej kondygnacji dwupoziomowego mieszkania znajdują się dwie lub trzy sypialnie (w zależności od wybranej powierzchni mieszkania), garderoba oraz druga łazienka. Każde z mieszkań charakteryzuje się nie tylko przemyślanym układem pomieszczeń, ale także nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak pompa ciepła.

Osiedle Nowe Szczytniki powstaje przy ulicy Choinkowej. W pobliżu inwestycji znajduje się żłobek i przedszkole „Mądra Sowa”, a w odległości ok. 3 km Szkoła Podstawowa w Kamionkach. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest sklep spożywczy oraz apteka oddalona zaledwie kilkaset metrów od domu.

Ciekawą lokalizację inwestycji Nowe Szczytniki docenią pary oraz rodziny z dziećmi – szczególnie, jeśli nie mają potrzeby żyć w centrum dużego miasta, a chcą się cieszyć każdego dnia dwupoziomowym mieszkaniem z ogródkiem. Z drugiej strony – trasa S11, stacja PKP w pobliskich Gądkach oraz przystanek autobusowy niedaleko osiedla pozwolą sprawnie dojechać do stolicy Wielkopolski.

Inwestorem osiedla jest Nowa Murowana sp z o.o. Założyciele stawiają na nowoczesne projekty, które mają na celu stworzenie miejsca przyjaznego dla wszystkich przyszłych klientów, spełniającego wymagania nowoczesnego życia w aglomeracji miejskiej. Spółka sprzedała i wybudowała już ponad 160 lokali mieszkalnych w ramach inwestycji Nowa Murowana, w podpoznańskiej Murowanej Goślinie.

Atuty inwestycji Nowe Szczytniki:

  • Architektura, odbiegająca estetyką od innych mieszkań na sprzedaż
  • Wysoki standard projektu i realizacji
  • Dopracowane detale i elegancki charakter inwestycji.
  • Dwupoziomowy układ mieszkań, dostępne ogrody
  • Dostępne miejsca postojowe
  • Sprawdzony deweloper, ponad 160 mieszkań zrealizowanych w Murowanej Goślinie

 

Inwestycja Nowe Szczytniki

Biuro sprzedaży:

+48 798 130 400

sprzedaz@noweszczytniki.pl

https://noweszczytniki.pl/