Organizator:

Omatalo wystawcą. Fińskie domy na Targach Mieszkań i Domów.

Podziel się

Omatalo reprezentuje uznane na całym świecie dobre fińskie wartości i oferuje przemyślane rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, dostosowane do potrzeb swoich klientów. Domy Omatalo są ekonomiczne, elastyczne i w wysokiej jakości.

W Omatalo wszystkie projekty dostosowane są do oczekiwań i wymagań klientów.

Wszystkie projekty domów można modyfikować, na przykład poprzez wydłużenie lub poszerzenie budynku, dodanie okien, zmianę wyglądu, zmianę rodzaju dachu (dwuspadowy/czterospadowy/mansardowy), dostosowanie układu pomieszczeń, przesunięcie ścian działowych i wiele innych.

Oprócz wysokiej jakości domów jednorodzinnych, Omatalo posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji większych obiektów, takich jak bliźniaki, szeregowce, przedszkola i szkoły. Wysokiej jakości i precyzyjne pakiety konstrukcji szkieletowej oraz części Omatalo zapewniają łatwość montażu, a także szybkość i pewność w projektach budowlanych o różnych rozmiarach.

W Omatalo stawia się na jakość. Elementy i części produkowane są w suchych, kontrolowanych warunkach wewnątrz fabryki, a następnie starannie zapakowane, zabezpieczone przed wilgocią, dostarczane na plac budowy. Przemyślane konstrukcje ścian oraz metoda produkcji, to znak rozpoznawczy, na który od dziesięcioleci polega już ponad 30 000 budujących domy jednorodzinne klientów Omatalo. Wysoką jakość potwierdzają oznakowania CE produktów oraz certyfikowany proces produkcyjny. 

Zapraszamy na stoisko Omatalo w lokalizacji C18.