Organizator:

Orzechowa Osada

Podziel się

Zapraszamy na stoisko H11!

NOSTRADOMUS to firma deweloperska, realizująca unikalne projekty o niekonwencjonalnej architekturze, kameralnym charakterze i w bardzo dobrych lokalizacjach.

Priorytetowym założeniem firmy jest świadczenie usług wysokiej jakości, obejmujących zarówno estetyczne, staranne i solidne wykończenie oddawanych do użytku budynków oraz lokali jak i otwartą, elastyczną współpracę ze swoimi klientami uwzględniając ich szczególne preferencje i potrzeby.

Aby zapewnić mieszkańcom komfort i zadowolenie, firma NOSTRADOMUS proponuje wykończone „pod klucz”, wnętrza o nieszablonowym charakterze, z przemyślanym architektonicznie rozkładem pomieszczeń gwarantującym najwyższą funkcjonalność użytkowanych lokali, a w konsekwencji satysfakcję i dobre samopoczucie lokatorów.

Oferta firmy NOSTRADOMUS zapewnia atrakcyjną i korzystną ekonomicznie relację jakości i standardu oferowanych mieszkań w stosunku do ich ceny.

Orzechowa Osada to projekt mieszkań skrojonych idealnie pod potrzeby Klientów. Przedmiotem inwestycji jest budowa osiedla budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kasztanowej w Kobylnikach koło Kiekrza. I etap inwestycji jest już gotowy do odbioru, w budynku na piętrach I-III znajduje się 45 lokali mieszkalnych. Przemyślane projekty zaowocowały wygodnymi wnętrzami o komfortowym rozkładzie, w metrażach od 41 m2 do 72 m2 z dużymi przestronnymi tarasami. W parterze znajduje aż 19 lokali użytkowych idealnych pod prowadzenie działalności gospodarczej.

Kolejny etap inwestycji rozpoczyna się już w październiku tego roku, rozpoczynamy budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, który będzie składał się z 64 lokali mieszkalnych, o metrażach od 33 m2 do 75 m2. Pod budynkiem przewidziano halę garażową. Budowa zakończy się wiosną 2025 r.

 

 

Zapraszamy do Orzechowej Osady - Kameralnego Osiedla blisko Kiekrza!

Marzysz o spokojnym miejscu wypoczynku blisko natury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania z tarasem lub balkonem? A może cenisz szybki dojazd do miasta? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Orzechowa Osada to wyjątkowa inwestycja położona w malowniczym otoczeniu, w sąsiedztwie pięknego Jeziora Kierskiego oraz Jeziora Lusowskiego. To raj dla miłośników aktywnego wypoczynku i wszystkich tych, którzy pragną odetchnąć od zgiełku miasta.

Jeden budynek już gotowy do odbioru!

Już teraz możesz zamieszkać w przytulnym mieszkaniu z tarasem lub balkonem, gdzie codziennie będziesz mógł delektować się widokiem na urokliwe okoliczności przyrody. Funkcjonalne układy mieszkań gwarantują komfort i wygodę dla Ciebie i Twojej rodziny.

A to nie wszystko! W przygotowaniu jest kolejny blok,którego budowa rusza już w październiku.

Najważniejsze atuty Orzechowej Osady:

  • Bliskość jezior Kierskiego i Lusowskiego - raj dla miłośników wodnych atrakcji,
  • Doskonałe połączenie z Poznaniem - szybki dojazd do miasta ułatwi codzienne sprawy,
  • Dobra komunikacja z Tarnowem Podgórnym - mnóstwo miejsc pracy w zasięgu ręki.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 30.09.2023 w godzinach od 10.00 do 14.00. To doskonała okazja, aby poznać naszą inwestycję, zobaczyć mieszkania na żywo i zasięgnąć wszelkich informacji.

 

Więcej informacji na stronie >>> http://orzechowaosada.pl/