Organizator:

Podsumowanie wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów 2024

Podziel się

Dziękujemy naszym wystawcom i wszystkim odwiedzającym za udział w tegorocznych, wiosennych TMiD!

W niedzielę dobiegła końca dwudniowa, wiosenna edycja poznańskich Targów Mieszkań i Domów.

W sumie, w wydarzeniu wzięło udział ponad 70 wystawców. Wśród nich znaleźli się deweloperzy, przedstawiciele branży budowlanej, agencje nieruchomości, architekci wnętrz, a także specjaliści w dziedzinie finansowania i inwestycji.


Nie sposób pominąć obecności silnej grupy wystawców, którzy prezentowali możliwość zakupu nieruchomości za granicą, w takich krajach jak Hiszpania, Turcja, Cypr, czy Bułgaria. Targi stały się miejscem nie tylko dla lokalnych projektów, ale także dla międzynarodowej wymiany doświadczeń i ofert.


Dużą popularnością cieszyły się seminaria eksperckie. W specjalnych strefach: zakupu, finansowania i inwestycji, na odwiedzających czekali prelegenci. Ich wykłady przyciągały liczne grono zainteresowanych słuchaczy.


Dziękujemy Wam za tegoroczne, wiosenne Targi w Poznaniu!
Dziękujemy wszystkim naszym wystawcom i zwiedzającym, za obecność i ogromne zaangażowanie.
Życzymy licznych, udanych transakcji, trafionych inwestycji, spotkań w biurach sprzedaży i wielu odbieranych kompletów kluczy, do waszych wymarzonych, nowych M!


Przy okazji zachęcamy Was do udziału w naszych kolejnych wydarzeniach. Obserwujcie stronę Targów Mieszkań i Domów, żeby śledzić informacje o nich na bieżąco. Już wkrótce będziemy informować Was o TMiD w innych miastach.


Jeśli nie byliście z nami w Poznaniu, a jesteście ciekawi co działo się tam podczas dwóch dni Targów, to zerknijcie na krótką fotorelację w galerii poniżej. Jeśli uczestniczyliście w wydarzeniu, to też zachęcamy do obejrzenia zdjęć - może odszukacie na nich siebie.


Do Poznania zapraszamy znowu, już jesienią!