Organizator:

PWD Deweloper na stoisku D7 na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

PWD Deweloper zaprasza na Targi, na stoisko D7.

PWD Deweloper jest prężnie działającą spółką dewelopersko - inwestycyjną zawiązaną przez grupę prywatnych inwestorów, działającą na poznańskim rynku już prawie 20 lat. Przedsiębiorstwo za główny przedmiot swojej działalności gospodarczej uznaje działalność deweloperską, polegającą na realizowaniu przedsięwzięć budowalnych w charakterze inwestora lub inwestora zastępczego.

Inwestycje umiejscowione są w atrakcyjnych lokalizacjach, umożliwiających wypoczynek oraz łatwy dostęp do centrów usługowo - handlowych Poznania. Wszystkie inwestycje PWD Deweloper zlokalizowane są w pobliżu miejskich terenów zielonych, takich jak Lasek Marceliński, Jezioro Rusałka czy Strzeszynek.

Spółka gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz rzetelnymi i sprawdzonymi firmami budowlanymi. Wykorzystuje przy tym najnowocześniejsze technologie i materiały budowlane. Firma dba również o to, by okoliczna infrastruktura była zachęcająca i ułatwiająca codzienne życie.

Deweloper może pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami np. mieszkaniami z zielonymi tarasami zlokalizowanymi na dachach najwyższych kondygnacji, w których można odpocząć we własnym ogrodzie na szczycie budynku w centrum miasta.

Zapraszamy na spotkanie z PWD Deweloper na stoisku D7.

Zapraszamy na Targi!