Organizator:

RAMP Investments – Osiedle Sienkiewicza

Podziel się

Zapraszamy na stoisko A2!

Osiedle Sienkiewicza to wieloetapowa inwestycja, w której docelowo powstanie 115 nowoczesnych domów z ogrodami oraz ogromnym parkiem rekreacyjnym dla mieszkańców. Etap I i II w całości zakończył się sukcesem. W III etapie został ostatni wolny dom gotowy już dziś do zamieszkania. Obecnie trwa budowa IV etapu inwestycji i już kilka domów zostało sprzedanych bądź zarezerwowanych. W tym momencie aż 58 rodzin zamieszkuje Nasze nowoczesne osiedle.

Osiedle wyposażone będzie w pełną infrastrukturę. Każdy dom będzie posiadać własny ogródek oraz dodatkowo dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Ze względu na przestronny metraż domów (86,25m2 oraz 95,08 m2) i zróżnicowane przestrzennie ogródki, osiedle stanowić będzie idealną propozycję dla osób marzących o własnym, nowym domu z wnętrzem przygotowanym według indywidualnej koncepcji. Domy budowane są w podwyższonym standardzie. Posiadać będą:

  • 4 ustawne pokoje
  • 2 komfortowe łazienki
  • 2 miejsca parkingowe
  • Przydomowe ogrody
  • Duże okna 3-szybowe
  • Rolety okienne (na parterze)
  • Ogrzewanie podłogowe (na całym parterze i w łazience na piętrze)

Serce osiedla będzie stanowił prywatny park z miejscem zabaw dla dzieci, strefą sportu i rekreacji, strefą towarzyską z miejscem na ognisko, wybiegiem dla psów oraz alejkami pieszo – rowerowymi.

Osiedle mieści się w podpoznańskiej miejscowości Murowana Goślina, przy zbiegu ulic Wołodyjowskiego i Podbipięty. W bliskim sąsiedztwie znajduje się urokliwy Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka. Tereny te słyną z licznych tras rowerowych, ścieżek spacerowych, szlaków turystycznych oraz terenów rekreacyjnych. W łatwy sposób, w kilka minut można dotrzeć nad pobliskie Jeziora w Kamińsku i w Okońcu. Dzięki dogodnej lokalizacji inwestycji, przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z transportu kolejowego na linii Poznań – Wągrowiec, którym łatwo dojadą do centrum Poznania w 30 min.

Więcej dowiesz się na stronie www.OsiedleSienkiewicza.pl

Katalog inwestycji https://tiny.pl/w8rch