Organizator:

REDNET Investment

Podziel się

REDNET Investment - coraz większy gracz na wielkopolskim rynku mieszkaniowym. Zapraszamy a stoisko C10!

Stolica Wielkopolski od wielu lat znajduje się w czołówce miast, w której prężnie rozwija się sektor biznesu. Piąte co do wielkości miasto w Polsce, z jednym z najniższych wskaźników bezrobocia, odgrywa kluczową rolę w rozwoju regionu. To ważny ośrodek handlu, przemysłu, kultury, edukacji, a także kluczowy węzeł komunikacyjny z pozostałymi aglomeracjami. Tu inwestuje coraz mocniej kapitał zagraniczny i tu lokalny rynek mieszkaniowy intensywnie się rozwija. Duże zainteresowanie na mieszkania i domy ze strony klientów sprzyja budowaniu nowej infrastruktury mieszkaniowej.

Potencjał mieszkaniowy Poznania postanowił wykorzystać ogólnopolski deweloper REDNET Investment,  należący do REDNET Property Group, która posiada 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych. REDNET Investment obecnie prowadzi projekty deweloperskie w ramach, których w najbliższych latach zostanie oddanych ponad 1 700 mieszkań.

Misją REDNET Investment jest tworzenie przyjaznych dla użytkownika inwestycji mieszkaniowych gdzie nadrzędnym celem jest uchwycenie balansu pomiędzy jakością przestrzeni, a potrzebami przyszłych nabywców. Obecnie na terenie Poznania realizuje 3 projekty deweloperskie Widok Warta, St_Art Piątkowo oraz Osiedle Witaj.

Widok Warta wyjątkowy projekt mieszkaniowy realizowany przy linii brzegowej Warty i sercu dzielnicy Starołęka w Poznaniu. Obecnie na ukończeniu jest I etap inwestycji składający się z 133 lokali o przemyślanych rozkładach wnętrz. W drugiej połowie roku rozpocznie się sprzedaż II etapu inwestycji.

 

St_Art Piątkowo to inwestycja, która powstała we współpracy z Nickel Development w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Poznania - Piątkowo. Budynek składa się z 233 lokali mieszkaniowych ulokowanych na 15 kondygnacjach. Inwestycja została oddana do użytku z końcem 2021 roku.

 

Osiedle Witaj  to kilkuetapowy kompleks mieszkaniowy, który powstaje z dala do zgiełku miasta, w zielonej części dzielnicy Naramowice. W ramach I etapu zostanie oddanych 110 lokali, a łącznie w ramach kolejnych etapów powstanie około 500 nowych mieszkań.