Organizator:

Reforma Nieruchomości zapraszają na stoisko E12

Podziel się

Reforma Nieruchomości łączymy szerokie kompetencje ekonomistów, inżynierów, prawników, architektów i innych specjalistów, po to, aby inwestowanie w nieruchomości było czystą przyjemnością.

Specjaliści z Reforma Nieruchomości działają transparentnie, traktując klientów jak partnerów biznesowych, zawsze wywiązując się z zawartych umów. 

Firma inwestuje własny kapitał oraz współpracuje z inwestorami zewnętrznymi, co pozwala prowadzić inwestycje sprawnie i pewnie. Reforma Nieruchomości pomaga w utworzeniu i prowadzeniu wspólnot mieszkaniowych w zrewitalizowanych budynkach.

Wszystkie lokalizacje wybierane są z dużą uwagą i starannością, tak aby zawsze były atrakcyjne i dochodowe. Wartość nieruchomości podnoszona jest poprzez rewitalizację, a mieszkania i lokale przygotowywane są tak, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

Rewitalizacją obejmowane są elewacje, klatki schodowe i podwórza. Reforma podnosi komfort korzystania z nich, stosując nowoczesne rozwiązania architektoniczne i użytkowe. 

Reforma Nieruchomości zagospodarowuje podwórza, kładąc nacisk na zieleń, aby jak najlepiej służyły mieszkańcom. Istotny jest także aspekt ekologiczny remontu – odrestaurowywane są wszystkie elementy, które nadają się do renowacji, a odpady budowlane są segregowane do recyklingu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową >>> https://reforma.nieruchomosci.pl/

oraz na stoisko E12, podczas tegorocznej, wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów.