Organizator:

ROBYG

Podziel się

Zapraszamy na stoisko E14!

Jesteśmy w Poznaniu, by budować dla Ciebie!

 

W ROBYG od ponad 22 lat zmieniamy polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Budujemy nowoczesną przestrzeń do życia, która jest przyjazna nie tylko mieszkańcom, ale również środowisku. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy naszym klientom system inteligentnego domu w standardzie. W okresie 2010 – 2018 byliśmy notowani na GPW.

 

Od 2022 roku działamy wspólnie z Vantage Development w ramach Grupy TAG Immobilien. Łącząc nasze doświadczenia tworzymy nową jakość na rynku deweloperskim.

 

ROBYG rusza z drugim etapem osiedla Początek Piątkowo

 

 

Grupa ROBYG rozpoczęła prace nad drugim etapem budowy osiedla Początek Piątkowo, które mieści się w Poznaniu przy ulicy Wojciechowskiego. Pierwszy etap osiedla z ponad setką mieszkań jest już prawie gotowy. Mieszkania sprzedały się na ponad pół roku przed planowanym ukończeniem budowy. Sprzedaż nowych mieszkań właśnie się rozpoczęła. W drugim etapie dostępnych będzie 153 mieszkań.

 

Początek Piątkowo to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG na poznańskim rynku. Na budowę osiedla o wysokim standardzie zostało wybrane Piątkowo – dzielnica świetnie skomunikowana z centrum Poznania, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Na drugi etap osiedla składają się dwa budynki, w których łącznie znajdą się 153 mieszkania o powierzchni od 26,90 do 87,05 m2, każde o ponadstandardowej wysokości około 270 cm. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkon, loggie, taras lub ogródek.

– Początek Piątkowo to zupełnie nowy standard w Poznaniu. Naszym wyróżnikiem na rynku deweloperskim jest wysoki standard wykończenia połączony z atrakcyjną ceną mieszkań. To konkretne rozwiązania i udogodnienia dla naszych klientów jak: system ROBYG Smart House bez dopłat, panoramiczne trzyszybowe okna, ekskluzywnie wykończone części wspólne w tym lobby z portierem i prywatna siłownia, antywłamaniowe drzwi wejściowe, ścianki działkowe o właściwościach tłumiących hałas, monitoring osiedla w jakości HD, wideofony, hale garażowe otwierane telefonem czy ładowarki dla samochodów elektrycznych. Przekładają się one także na oszczędności w budżecie dla klienta, np. panele fotowoltaiczne na dachach, oświetlenie LED w częściach wspólnych czy system sterowania pogodowego mają wpływ na obniżenie opłat czynszowych – mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Mieszkańcy nowych budynków będą mogli skorzystać z infrastruktury rekreacyjnej dostępnej na osiedlu oraz w budynku (m.in. siłownia, sala fitness, plac zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe i parkingi dla rowerów) oraz powstającej na osiedlu infrastruktury handlowo-usługowej. Podobnie jak w pierwszym etapie inwestycji, w nowych budynkach zostaną zastosowane rozwiązania przyjazne środowisku, w tym:


● dachy w specjalnej technologii stropodachu odwróconego z nawierzchnią żwirową, pozwalające na retencjonowanie wody opadowej;
● w częściach wspólnych – energooszczędne oświetlenie LED oraz panele fotowoltaiczne;
● w mieszkaniach – technologia Smart House, która umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, urządzeniami elektronicznymi oraz systemem bezpieczeństwa.


Na osiedlu mają znaleźć się liczne nasadzenia redukujące wpływ promieniowania słonecznego na nagrzewanie się budynków i wspierające retencjonowanie wody. Powstaną również budki lęgowe dla ptaków, mające pomóc populacji skrzydlatych mieszkańców miasta.

Pierwszy etap inwestycji dużym sukcesem.

Prace na pierwszym etapie osiedla Początek Piątkowo zakończą się w III kwartale 2023 roku. Przy ul. Wojciechowskiego 7 stanie 14-piętrowy wieżowiec liczący 137 lokali mieszkalnych. Wszystkie zostały już sprzedane, a nowi właściciele jeszcze w tym roku będą mogli odebrać klucze.


– Początek Piątkowo to kolejna inwestycja w portfolio ROBYG i pierwsza w Poznaniu, dlatego bardzo nas cieszy pozytywny odbiór z jakim spotkaliśmy się w stolicy Wielkopolski. Zainteresowanie było bardzo duże i sprzedaliśmy wszystkie mieszkania i lokale usługowe na długo przed planowanym terminem zakończenia prac. Nasz projekt w Poznaniu, tak jak wszystkie inne w Polsce, jest przyjazny mieszkańcom i uwzględnia potrzeby środowiska poprzez zastosowanie nowoczesnych, energooszczędnych technologii. Jest również wyposażony w
infrastrukturę sprzyjającą mikro- i elektromobliności.

Rozwiązania te, wraz z wysokim standardem wykonania, to wizytówka ROBYG. Jesteśmy pewni, że kolejny etap osiedla Początek Piątkowo, dzięki licznym udogodnieniom oraz wspomnianemu standardowi, będzie cieszył się powodzeniem wśród osób poszukujących
mieszkania dla rodziny, singli szukających pierwszego lokum oraz wśród inwestorów – komentuje Anna Wojciechowska.


Więcej informacji na temat osiedla Początek Piątkowo na stronie https://poznan.robyg.pl/ 

 

 

Stacja Jeżyce gotowa do odbioru – ruszyła sprzedaż mieszkań nowej inwestycji ROBYG

 

Blisko 300 nowych i gotowych mieszkań w stanie deweloperskim w niemal samym sercu Jeżyc czeka już na klientów Grupy ROBYG. Deweloper o ponad 22-letnim stażu uruchomił właśnie sprzedaż drugiej inwestycji w Poznaniu. Stacja Jeżyce to dwa 7- piętrowe budynki przy ul. Stanisława Barańczaka.

Nowe budynki mieszkalne stoją już w najprężniej rozwijającej się w ostatnim czasie części Poznania. Grupa ROBYG uruchomiła właśnie sprzedaż mieszkań – na osiedlu Stacja Jeżyce dostępne są lokale mieszkalne o metrażach od 29 m2 do 113 m2.


- Cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą ofertę w Poznaniu o tak wyjątkową inwestycjęnjaką jest Stacja Jeżyce. Osiedle wyróżnia fakt, iż najpierw zostało ono w całości wybudowane, a dopiero później trafia do sprzedaży. Bogata oferta mieszkań do natychmiastowego odbioru pozwoli każdemu na znalezienie idealnego lokum, zarówno w celach mieszkalnych, jak i w celach inwestycyjnych. Jest to jedna z niewielu ofert, gdzie kupując mieszkanie w stanie deweloperskim można do niego najpierw wejść i docenić wszystkie zalety. Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ROBYG Smart House by Keemple, umożliwiający zdalne sterowanie np. oświetleniem czy ogrzewaniem. Stacja Jeżyce położona jest w najmodniejszej dzielnicy Poznania, w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliska odległość od centrum, okoliczne zielone tereny Sołacza i Rusałki, bogate zaplecze usługowo-handlowe i gastronomiczne – wszystko jest tutaj niemal na wyciągnięcie ręki. Stacja Jeżyce to doskonała okazja na zakup mieszkania pod najem – mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu


Podobnie jak w przypadku pierwszej inwestycji dewelopera w Poznaniu – Początku Piątkowo – zainteresowani kupnem mogą znaleźć zarówno ustawne kawalerki jak i przestronne, kilkupokojowe mieszkania o ponadstandardowej wysokości, aż do ok. 314 cm. Mieszkania są pełne światła dzięki panoramicznym oknom PCV, a duże i przestronne tarasy oraz balkony umożliwiają chwilę wytchnienia. Lokale na ostatnich kondygnacjach wyposażone są w sterowaną manualnie klimatyzację, a sam widok na Jeżyce jest niezwykle urokliwy. Pod budynkami znajduje się również podziemna hala garażowa. 

 

Osiedle położone w dzielnicy o unikalnym klimacie


Stacja Jeżyce położona jest w miejscu, które łączy swoją lokalną historię ze współczesnym światem. Tutaj można znaleźć obok siebie tradycyjne zakłady rzemieślnicze oraz urocze kawiarnie, secesyjne kamienice czy atrakcyjne biura firm, lokalne kina i teatry oraz zielone parki. By znaleźć się na Rynku Jeżyckim, mieszkańcom wystarczy zaledwie kilkuminutowy marsz ulicą Kościelną, a w ciągu mniej niż pięciu minut dotrą do jednego z trzech położonych w pobliżu marketów popularnych sieci handlowych.


Lokalizacja jest również szczególnie dogodna dla rodzin z dziećmi w każdym wieku ze względu na liczne parki, szkoły i przedszkola znajdujące się w okolicy, a na samym osiedlu deweloper wybudował teren rekreacyjno-wypoczynkowy z placem zabaw dla najmłodszych, stanowiskiem serwisowym dla rowerów oraz różnorodną i liczną roślinnością.

Więcej szczegółów na temat inwestycji ROBYG w naszym mieście można znaleźć na stronie: https://poznan.robyg.pl/