Organizator:

S_Prezentuj się - oddaj to, co w Tobie najlepsze

Podziel się

Fundacja In_Spire we współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu zaprasza po raz drugi na akcję rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku podczas najbliższych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, które odbędą się w dniach od 23 do 24 września 2023. Wystawcy oraz zwiedzający będą mieli możliwość wziąć udział w targach i jednocześnie nieść pomoc.

„Pierwsza edycja projektu  „S_Prezentuj się – oddaj to, co w Tobie najlepsze” pokazała nam, że razem mamy moc – mówi Natalia Urbańska-Guss, wiceprezes zarządu Fundacji In_Spire – wspólnie z PZFD Oddział w Poznaniu podczas jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów zainicjowaliśmy akcję rejestracji do potencjalnej bazy dawców szpiku, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i finalną rejestracją blisko 60 osób do bazy. Nie mogliśmy odpuścić kolejnej edycji, dlatego też kontynuujemy projekt i liczymy na rekord”.  Fundacja In_Spire ponownie połączyła siły w projekcie „S_Prezentuj się – oddaj to, co w Tobie najlepsze” wraz z Związkiem Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu, firmą organizującą targi Nowy Adres, a także Drużyną Szpiku. W sobotę, 23 września w godzinach od 11:00 do 15:00 w pawilonie 3 na terenie MTP Drużyna Szpiku będzie prowadziła rejestrację do bazy potencjalnych dawców szpiku DKMS.

 

Targi Mieszkań i Domów

Targi cieszą się sporą popularnością zwłaszcza wśród młodych osób w wieku 25-34 lat, którzy poszukują swoich pierwszych i wymarzonych mieszkań. Wstęp na targi jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji.

Wydarzenie jest bogate w oferty najlepszych wielkopolskich deweloperów. Same targi oferują edukacyjną część, przygotowując seminaria, które pozwalają na zdobycie niezbędnej wiedzy do bezpiecznego i komfortowego sfinalizowania transakcji. Eksperci chętnie udzielają porad, dzieląc się „wiedzą w praktyce” podczas różnego rodzaju zajęciach w strefie warsztatów. Na targach przygotowano dwie strefy: Strefa zakupu oraz Strefa finansów.

O Fundacji In_Spire

Fundacja In_Spire jest fundacją założoną przez Grupę MTP. Zajmuje się działaniami społecznymi oraz biznesowymi na terenie Wielkopolski oraz Polski. Prowadzi działania nakierowane na rozwój przedsiębiorczości (mini-targi pracy, konferencje i warsztaty), działania o tematyce sportowej oraz wydarzenia kulturalne. Wśród działań kulturalnych i społecznych Fundacji można wymienić m.in. wystawę plastyczną prac dzieci do wierszy Jana Twardowskiego na Poznańskich Targach Książki 2022, a także projekty dla seniorów podczas targów Viva Seniorzy: warsztaty plastyczne „Zmalujmy to razem” oraz „Zdrowy talerz dla seniora” – spotkania z dietetykiem promujące zasady zdrowego żywienia. W grudniu Fundacja zorganizowała pobyt 250 dzieci z Poznania i Wielkopolski na Poznańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

W roku 2022 Fundacja skoordynowała – we współpracy z wieloma instytucjami oraz firmami - największą w Wielkopolsce akcję pomocową dla uchodźców z Ukrainy, która miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Fundacja In_Spire wspólnie z darczyńcami z Polski i Europy przekazała na potrzeby uchodźców ponad 500 ton darów, zapewniła ponad 30 000 posiłków dla uchodźców oraz 1.300 plecaków z wyposażeniem dla dzieci ukraińskich, a także przeprowadziła półkolonie dla dzieci polskich i ukraińskich „Polsko-ukraińskie lato Najmłodszych”, których celem była integracja poprzez zabawę.

 

 

Organizator projektu:

Fundacja In_Spire

 

Patron projektu:

PZFD Oddział w Poznaniu

 

Partnerzy:
Nowy Adres Sp. z o.o.

Drużyna Szpiku

 

Więcej informacji:

Natalia Urbańska, Wiceprezes Zarządu Fundacji In_Spire, tel. +48 609 672 321.

www.fundacjainspire.pl