Organizator:

Stoisko Aurora Development na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Aurora Development, to firma z pasja do tworzenia budynków wielorodzinnych o najwyższej jakości, zawsze przemyślanych układach mieszkań i wyłącznie w wyjątkowych lokalizacjach.

Osiedle Różany Potok, to postmodernistyczna koncepcja, tworząca spójną strukturę spokojnych uliczek z niewielkim centralnym rynkiem.

To właśnie w samym sercu osiedla Różany Potok powstaje wyjątkowy projekt - Aurora Development, który swoją kameralną zabudową oraz ponadczasową architekturą dopełnia koncepcję urbanistyczną obszaru. Osiedle Różany Potok posiada zaledwie kilka bloków mieszkalnych, a większą jego część stanowi zabudowa szeregowa, co w połączeniu z otaczającą zielenią nadaje temu miejscu intymny i unikatowy charakter.

Projekt Aurora Development na osiedlu Różany Potok to kameralny, 4 kondygnacyjny budynek składający się z 50 starannie zaprojektowanych mieszkań od 1 do 5 pokojowych. Układ każdego mieszkania został skrupulatnie przemyślany i dopracowany.

Osiedle Różany Potok jest wyjątkowym miejscem na mapie Poznania, bo choć ma samowystarczalny i niezależny charakter, to stanowi nieodłączny i dobrze skomunikowany fragment miasta.

Zapraszamy na stoisko G3.

Więcej informacji o deweloperze znajdziecie na stronie internetowej >>> https://auroradevelopment.pl/