Organizator:

Stoisko BTM i inwestycji Parkowa Biedrusko na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na stoisko D8, gdzie będzie można spotkać naszego wystawcę - firmę BTM z inwestycją Osiedle Parkowa w Biedrusku.

BTM, to poznańska firma działającą na rynku budowlanym od 1996 roku, jako generalny wykonawca, a od 2009 roku również jako deweloper.

To dwukierunkowe działanie pozwala firmie na uczestniczenie w  całym procesie inwestycyjnym, począwszy od stadium koncepcji, planowania i projektowania, poprzez realizację budowy, aż do etapu sprzedaży i przekazywania mieszkań.

Dobrze zorganizowany system współpracy z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi, z dostawcami materiałów i sprzętu budowlanego, a także biurami projektów, pozwala podejmować się z sukcesem realizacji zarówno niewielkich jak i  dużych, skomplikowanych zadań.

Deweloper wybudował dotychczas kilka tysięcy mieszkań, dziesiątki  domów jednorodzinnych oraz ponad trzydzieści tysięcy m2 powierzchni hal przemysłowych i budynków socjalno – biurowych w Poznaniu i jego okolicach.

Na Targach, deweloper zaprezentuje swoją inwestycję Osiedle Parkowa w Biedrusku. Inwestycja została zakończona i mieszkania są gotowe do odbioru. 

Zapraszamy na Targi!