Organizator:

Sukces po poznańsku

Podziel się

Patron medialny Targów Mieszkań i Domów!

Jest nam niezmiernie miło, że jak zawsze możemy liczyć na wsparcie naszych poznańskich przyjaciół. Po raz kolejny korzystamy z wsparcia medialnego magazynu „Sukces po poznańsku”. Wydawnictwo to wysokiej jakości magazyn life-stylowy, skierowany zarówno do poznaniaków, jak i osób, które odwiedzają Poznań. Jest zawsze blisko ludzi, ich spraw.

Magazyn sprawdza, czym żyje miasto, jak wygląda życie „za kulisami”, podgląda imprezy i wydarzenia. Jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego, dlatego tak chętnie włącza się w eventy organizowane przez Nowy Adres. Sukces prezentuje również  biznes, ten mały i duży, który prężnie działa od lat i rozwija się w Poznaniu. Publikuje  ekskluzywne wywiady, wartościowe reportaże i przegląd miejsc, do których trzeba zajrzeć.

„Sukces po poznańsku” to magazyn pokazujący ludzką twarz biznesu, kultury, sztuki - podany w przystępny sposób. Z redaktorami i sympatykami magazynu będzie można spotkać się podczas Targów Mieszkań i Domów, gdyż jak zawsze będą czekać ze świeżutkim wydaniem na swoim stoisku.

Więcej informacji na stronie >>> https://sukcespopoznansku.pl/pl/