Organizator:

Tefra House Sp. z o.o. Sp. k.

Podziel się

Zapraszamy na stoisko A7!

Osiedle Koncept jest bardzo różnorodne i nieustannie się rozwija. Tefra House zaczynała tę inwestycję w 2021 roku od jednej lokalizacji, ale wraz ze wzrostem zainteresowania klientów są już dwie - Kamionki i Wiry. Startowali z 4 metrażami domów, jest już 8 (104 m2 - 193 m2). Parterowe, piętrowe, dwulokalowe, wolnostojące, wybór jest naprawdę spory.

Do tej pory konceptowe domy były tylko na sprzedaż, w tej chwili można również skorzystać z opcji wynajmu z dojściem do własności. Takie rozwiązanie pozwala na zamieszkanie w wymarzonym domu, swobodne zdobywanie środków na jego kupno, a także przekonanie się, czy dom jest faktycznie tym wymarzonym.

Domy na Osiedlu Koncept wyróżnia ciekawa bryła, duże przeszklenia, przestronne pomieszczenia i duże ogrody. Każdy dom jest inny, ponieważ klienci mają swobodę w wyborze układów i dopasowaniu przestrzeni do własnych potrzeb.

Ze względu na różnorodność budynków, każdy z nich posiada własny standard wykończenia i dedykowane rozwiązania zwiększające komfort mieszkańców. Pompy ciepła, rekuperacja, instalacje fotowoltaiczne, klimatyzacja i szereg innych dodatków gwarantują mniejsze straty ciepła, niższe wydatki i prawidłowy obieg powietrza w domu.

 

Więcej na stronie:

https://koncept-tefrahouse.pl

https://koncept-konfigurator.pl