Organizator:

TM Real Estate Group

Podziel się

Zapraszamy na stoisko E6!

TM Real Estate Group to wiodąca hiszpańska firma w sektorze turystyki rezydencjalnej, specjalizująca się w budowie willi i apartamentów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Deweloper wywodzący się z prowincji Alicante od ponad pół wieku sprzedaje domy wakacyjne na południu Europy. 

Projekty na sprzedaż - Flamenca Village 4 Fase

 

 

 

 

TM Group obecnie tworzy swoje inwestycje głównie na wybrzeżu Costa Blanca, Costa Almeria, Costa del Sol i Majorce. Hiszpański deweloper zatrudnia 1551 pracowników reprezentujących 37 narodowości i ma swoje biura zagraniczne w Belgii, Niemczech, Szwecji i Polsce.

Projekty na sprzedaż - Ocena Dream

 

 

 

TM Group może poszczycić się ponad 20 000 nieruchomościami oddanymi do użytku od momentu powstania firmy w 1969 roku. Deweloper stanowi punkt odniesienia w branży nieruchomości w Hiszpanii i jest firmą przyczyniającą się do kreowania lepszej przyszłości dla swoich klientów.

Celem TM Group jest tworzenie zrównoważonych miejsc do życia, które zamieszkują szczęśliwe społeczności. Deweloper stawia sobie za cel umacniać model odpowiedzialnej turystyki mieszkaniowej opartej na etyce, przejrzystości i najlepszych praktykach.

Projekt na spredaż - La luz na Mallorce

 

Innowacyjne rozwiązania mieszkaniowe, zaangażowanie wielu profesjonalistów w tworzenie jak najciekawszej oferty, wypłacalność, skupienie na jakości obsługi klienta, która świadczona jest w 7 językach, wyróżniają TM Group na rynku nieruchomości i potwierdzają sukces dewelopera w tym sektorze.

W 2022 roku TM Real Estate Group otworzyło swoje biuro w Warszawie, które znajduje się na 10. piętrze w biurowcu Rondo 1 przy Rondzie ONZ. 

Projekt na sprzedaż - Mar de Pulpí 8 Fase

 

 

Więcej informacji na stronie >>> TM Real Estate Group