Organizator:

VOX wystawcą podczas wiosennych Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Zapraszamy na stoisko VOX, w lokalizacji D23.

Łącząc technologię i profesjonalne doradztwo oraz doświadczenie wirtualne ze zmysłowym, marka VOX rozpoczęła rewolucję w branży wnętrzarskiej – zapewniając wyjątkowe doznania swoim klientom i oferując partnerom biznesowym atrakcyjny model współpracy.

VOX postawił sobie ambitny cel: sprawić, by projektowanie wnętrz stało się prostym i przyjemnym procesem dla każdego – w dodatku całkowicie bezpłatnie.

Tak powstał VOXBOX – intuicyjna platforma, w której możemy zaprojektować każdy rodzaj wnętrza, kontrolując jednocześnie wydatki za pomocą na bieżąco aktualizowanej wyceny. Użytkownik może również skorzystać z wielu gotowych propozycji aranżacji i dowolnie je modyfikować.

VOX postanowił pójść krok dalej, łącząc świat wirtualny z rzeczywistym. Tak narodził się koncept VOXBOX Studio. To połączenie studia projektowego z najlepszymi na rynku narzędziami i profesjonalnym doradztwem, centrum doświadczeń z biblioteką materiałów i wirtualną rzeczywistością oraz sklepu z możliwością konfiguracji mebli zgodnie z osobistymi preferencjami i szybkiego zakupu tysięcy produktów.

Spacer w goglach VR pozwala w prosty sposób przekonać się, czy wybory, jakich dokonaliśmy na etapie projektowania, na pewno nam odpowiadają. Możemy np. sprawdzić, czy zaaranżowane przez nas wnętrze jest wystarczająco przestronne, by swobodnie się po nim poruszać. Wszelkie ewentualne zmiany możemy wprowadzić za pomocą kilku kliknięć. Dzięki temu zakupy stają się bezstresowe.

Zawsze możemy też liczyć na wsparcie eksperta, który czuwa nad całym procesem i angażuje się w niego tak bardzo, jak tego potrzebujemy – w VOXBOX Studio lub zdalnie, dzięki możliwości dzielenia się projektami online.

Grupa Kapitałowa VOX dzięki międzynarodowej obecności obserwuje i aktywnie kreuje aktualne trendy w obszarze obsługi klienta. Zdobywając wiedzę na temat zmieniających się oczekiwań klientów i ich zwyczajów zakupowych, firma stworzyła sieć VOXBOX Studio w różnych formatach. Na bazie tych doświadczeń możliwe było przygotowanie gotowego modelu biznesowego, który VOX oferuje obecnie swoim partnerom.

Zapraszamy na Targi, na stoisko VOX!