Organizator:

Wiosenna edycja w Poznaniu!

Podziel się

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy wielkie nadzieje na jesienną edycję w Poznaniu 23-24.09.2023 !

Targi Mieszkań i Domów okazały się wielkim sukcesem podczas wiosennej edycji targów w Poznaniu. Gro zwiedzających odwiedziło wystawców z branży deweloperskiej, firm kredytowo - finansowych, architektonicznych, firmą wykończeniowo - projektowych, jak również pozostałych wystawców bez których kompleksowa realizacja od kupna do zamieszania nie byłabym możliwa.

W czasie dwóch dni odbyło się aż czternaście prelekcji na temat związany z finansami i zakupem. Jednak największe zainteresowanie wzbudził temat: Bezpiecznego Kredytu 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców. Seminaria poprowadziły następujące firmy: Home Pandora, Polski Związek Firm Deweloperskich, NOTUS Finanse, WSPON, TM Grupo Inmobilario, Castorama, Grupa ANG, mFinanse, Alior Bank, Experci24. Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczną frekwencję i serdecznie zapraszamy na jesienną edycję 23-24.09.2023!

 

 

 

Dziękujemy!