Organizator:

Zasady bezpieczeństwa na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP stare

Szanowni Państwo, Grupa MTP podchodzi ze szczególną uwagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa na świecie, a w szczególności w krajach europejskich. Z najwyższą uwagą śledzimy komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz agendy rządowe, które na chwilę obecną w swoich zaleceniach koncentrują się na działaniach zapobiegawczych.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie się i skrupulatne wypełnianie zaleceń zawartych w instrukcji Ministerstwa Zdrowia dostępnej pod >>>LINKIEM<<<. Zawarte w materiale wytyczne rekomenduje także Główny Inspektor Sanitarny, który zapewnia, że takie postępowanie zwiększa bezpieczeństwo własne i innych osób. Dlatego gorąco zalecamy stosowanie się do zaleceń ekspertów nie tylko w czasie targów, ale także przed przyjazdem na nasze wydarzenia i w codziennym życiu.

W chwili obecnej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obowiązują nadzwyczajne środki sanitarne. Działający zazwyczaj w czasie wydarzeń punkt medyczny pracuje we wzmocnionym składzie. Zespół medyczny jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz właściwym szpitalem. Dodatkowo podjęliśmy większe niż zazwyczaj działania dotyczące utrzymania czystości obiektów. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych toalety, poręcze i klamki są wielokrotnie w ciągu dnia dezynfekowane przez serwis sprzątający. Ponadto, w toaletach na terenie targów zainstalowaliśmy podajniki z płynem dezynfekującym, a także udostępniliśmy instrukcję GIS dotyczącą prawidłowego mycia rąk. W pawilonach rozwiesiliśmy także oficjalny komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego w trzech językach.

Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo naszych wystawców, zwiedzających i pracowników stanowi dla nas najwyższą wartość. Jednocześnie mamy świadomość, że sytuacja zmienia się dynamicznie. Dlatego nieustannie i z ogromną uwagą monitorujemy sytuację oraz analizujemy komunikaty upubliczniane przez władze państwa i podległe im służby.

 

 Z wyrazami szacunku,

 Zespół Grupy MTP i Nowy Adres