Organizator:

Zielona Przystań nad Wartą - inwestycja na Targach Mieszkań i Domów

Podziel się

Inwestycja Zielona Przystań nad Wartą na stoisku G2.

Inwestycja Zielona przystań nad Wartą mieści się w zielonej, cichej i doskonale skomunikowanej części Lubonia oraz nabrzeża Warty. Luboń to przedmieścia Poznania, doskonale skomunikowane poprzez sieć komunikacji miejskiej.

Zielona Przystań to nowoczesne osiedle złożone z 2 budynków, z eleganckimi elewacjami o stonowanej kolorystyce. Osiedle to komfort współgrający z otaczającą przyrodą, gdzie pobliska relacja z naturą jest niezwykła wartością tego miejsca.

Mieszkania Zielonej Przystani nad Wartą zostaną wyposażone w podtynkowe puszki na rolety oraz ogrzewanie podłogowe w łazience. Do każdego mieszkania doprowadzona zostanie instalacja światłowodowa. Trzyszybowe okna sprawią, że mieszkanie w Zielonej Przystani cechować będzie nie tylko niezwykły komfort, ale także duża wydajność energetyczna i niskie rachunki za ogrzewanie. Wokół inwestycji zaplanowane są 224 miejsca parkingowe, czyli po dwa miejsca postojowe przypadające na jedno mieszkanie. 

Jeśli chcielibyście zamieszkać w takim miejscu, to zapraszamy Was na stoisko G2, na Targach Mieszkań i Domów. Eksperci z Zielonej Przystani chętnie opowiedzą więcej o tej inwestycji.

Zapraszamy!