Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Podziel się

Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Mieszkań i Domów oraz Targach Nieruchomości Inwestycyjnych INRE!

 

DATA: 16-17.03.2024r. 

LOKALIZACJA:

Pawilon 3

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 11

GODZINY OTWARCIA:

sobota 10:00-17:00

niedziela 10:00-16:00 

 RECEPCJA:

Wejście Wschodnie, ul. Głogowska 11

PRELEKCJE:

 Strefa Finansów

W tej specjalnej strefie dowiesz się jak bezpiecznie sfinansować planowany zakup nieruchomości i jak skorzystać z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Na co zwrócić uwagę i jak najkorzystniej wybrać ofertę kredytową.

 Strefa Zakupu 

Strefa dedykowana jest wszystkim tym, którzy szukają nieruchomości i chcą się przygotować do jej zakupu. Wiele ciekawych informacji dotyczących aranżacji wnętrz oraz najnowszych trendów. Nasi eksperci udzielą Państwu wszelkich porad związanych z inwestycjami w nieruchomości. 

Strefa Zagranicznych Inwestycji

W tej specjalnej strefie seminaryjnej dowiesz się jak bezpiecznie sfinansować planowany zakup nieruchomości w Polsce i zagranicą. Uzyskasz wiedzę na temat charakterystyki wybranych rynków, prognoz oraz perspektyw inwestycyjnych w poszczególnych rejonach świata. Eksperci wskażą Ci na co zwrócić uwagę, jak najkorzystniej wybrać ofertę oraz gdzie zainwestować swoje oszczędności. 

 

MAPA TARGÓW: 

 

PRZYJEDŹ NA TARGI SAMOCHODEM I ZAPARKUJ NA TERENIE MTP!

Zwiedzających zapraszamy na nowo otwarty parking podziemny - Parking PWK.3-poziomowy parking podziemny posiada 650 miejsc parkingowych i zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

>>więcej informacji o parkingu

 

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}