Organizator:

Prelekcje

Podziel się

Szczegółowy harmonogram prelekcji, dotyczy wiosennej edycji 2024 pojawi się dwa tygodnie przed wydarzeniem!

Podczas Targów Mieszkań i Domów odbywają się bezpłatne prelekcje z wybitnymi ekspertami. Właśnie trwają prace nad programem merytorycznym, gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć cennej wiedzy, porad oraz perspektyw związanych z zakupem, inwestowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Poniżej przedstawiamy obszary tematyczne, które będą miały miejsce podczas targów:
Bezpłatna Strefa Finansów

W tej specjalnej strefie dowiesz się jak bezpiecznie sfinansować planowany zakup nieruchomości i jak skorzystać z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Na co zwrócić uwagę i jak najkorzystniej wybrać ofertę kredytową.

Bezpłatna Strefa Zakupu i Zagranicznych Inwestycji 

Strefa dedykowana jest wszystkim tym, którzy szukają nieruchomości i chcą się przygotować do jej zakupu. Wiele ciekawych informacji dotyczących aranżacji wnętrz oraz najnowszych trendów. Dodatkowo niektóre wykłady są dla tych, którzy szukają domów wakacyjnych lub alternatywnych form inwestowania poza granicami Polski. Dowiesz się czym charakteryzują się zakupy nieruchomości w danych krajach, na co zwrócić uwagę na poszczególnych rynkach i ile możesz zarobić na inwestowaniu zagranicą!