Organizator:

O nas

Targi Mieszkań i Domów

Od wielu lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy i jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas Klienci. Dostarczamy wiedzę, kontakty i informacje.

Nowy Adres sp. z o.o. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości i obszarów z nim powiązanych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych FRN Forum Rynku Nieruchomości i PRES Polish Real Estate Summita także cykl Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i w przyszłym roku w Katowicach. W roku 2023 wystartowaliśmy z nowymi projektami: Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO, Forum Dostępności oraz Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu.

Posiadamy markę własną Nowe Stoisko, która od 2010 roku zajmuje się kompleksową realizacją indywidualnych stoisk targowych, począwszy od wykonania wstępnego projektu, poprzez nadzór nad przygotowaniem stoiska, aż po końcową realizację zamówienia. Nasze realizacje można spotkać na terenie całej Polski oraz na najważniejszych wydarzeniach w Europie! 

Od 2015 r. Nowy Adres jest członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich, z którym wspólnie przeprowadza wiele interesujących projektów i inicjatyw.

Od stycznia 2018 roku należymy do Grupy MTP- największego organizatora targów, konferencji i eventów w Europie środkowo-wschodniej.