Organizator:

Prelegentami jesiennej edycji 2023 byli:

Waldemar Szramka

STREFA FINANSÓW
Experci24

Waldemar Szramka

STREFA FINANSÓW
Experci24

Wieloletni praktyk w finansach hipotecznych. Osobiście pomógł w uzyskaniu kredytu oraz przeszkolił kilka tysięcy Kredytobiorców. Specjalista w zakresie kredytów hipotecznych oraz kredytów z dopłatami z programów rządowych. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Zarządzanie), Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (Pośrednictwo Nieruchomości), Wyższej Szkoły Bankowej (Mediacje i Negocjacje). Pracę w finansach rozpoczął w 2000 roku. Wieloletni doradca, manager oraz dyrektor w instytucjach finansowych w Polsce. Autor wielu publikacji oraz szkoleń o tematyce finansowej.

Jacek Chwiałkowski

STREFA FINANSÓW
Notus

Jacek Chwiałkowski

STREFA FINANSÓW
Notus

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość. Z branżą finansową związany jestem od 2010 roku. Na co dzień zajmuję się wsparciem i pomocą przy wyborze najkorzystniejszych ofert finasowania dla swoich klientów. W swojej pracy stawiam na najwyższe standardy etyki zawodowej.

Robert Zagata

STREFA ZAKUPU
Costa Dream Home

Robert Zagata

STREFA ZAKUPU
Costa Dream Home

Pracował ponad 25 lat w zarządach wielkich międzynarodowych korporacji finansowych, odpowiadając za sprzedaż. Swoje nadwyżki finansowe inwestował w nieruchomości. Po zakończeniu kariery dzieli się doświadczeniem ze słuchaczami studiów MBA w WSM w Warszawie. W wieku 60 lat zakończył pracę w Polsce i przeprowadził się do domu w Andaluzji. Wykupił udziały w jednej z największych agencji nieruchomości i z pasją pomaga ludziom znaleźć nieruchomości inwestycyjne lub przeznaczone na słoneczną starość. Pasjonat jeździectwa, żeglarstwa i zapalony motocyklista. 

Sławomir Lewandowski

STREFA FINANSÓW
Kredyt Inwest

Sławomir Lewandowski

STREFA FINANSÓW
Kredyt Inwest

Dyrektor działu Kredytów Hipotecznych w Kredyt Inwest, jeden z najlepiej ocenianych Ekspertów Kredytowych w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga Klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych na najlepszych warunkach. Na swoim koncie ma już ponad 1500 zadowolonych klientów.  Absolwent Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW na kierunku Finanse i Bankowość, prelegent i mówca.

Sandra Kosmala

STREFA ZAKUPU
Ecoproperty

Sandra Kosmala

STREFA ZAKUPU
Ecoproperty

Doradca rynku nieruchomości oraz certyfikowana homestagerka i dekoratorka wnętrz. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz kontaktach biznesowych. Pracę w nieruchomościach zaczynała od rynku pierwotnego gdzie pomagała klientom znaleźć wymarzone „m", natomiast dzisiaj nie tylko doradza klientom w zakupie, sprzedaży czy najmie nieruchomości ale też zajmuje się ich aranżacją i wystrojem, a także ściśle współpracuje z inwestorami. Nieruchomości to jej pasja dlatego do każdej transakcji podchodzi indywidualnie i z entuzjazmem. Swoje sukcesy opiera na dobrych relacjach i zaangażowaniu, bo jak twierdzi „każde wnętrze ma duszę o którą należy zadbać a wystrój ma znaczenie". Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, która w wolnych chwilach zgłębia tajniki wystroju wnętrz oraz handmade. 

Alan Szawarski

STREFA ZAKUPU
STRUCTURE CAPITAL

Alan Szawarski

STREFA ZAKUPU
STRUCTURE CAPITAL

Całe swoje życie zawodowe związany z nieruchomościami. Odpowiadał za rozwój licznych polskich i międzynarodowych spółek i funduszy z sektora - m.in. za Sotheby’s International Realty - części najstarszego domu aukcyjnego Sotheby’s, działającego w 65 krajach, notowanego na giełdzie nowojorskiej. Jego spółki w ścisłym centrum poznania realizują ponad 400 lokali. Odpowiada za zbudowanie Saint Martin Residences - najbardziej prestiżowej inwestycji na Starym Mieście.

Panagiotis Panagiotou

STREFA ZAKUPU
Leptos Estate

Panagiotis Panagiotou

STREFA ZAKUPU
Leptos Estate

Panagiotis Panagiotou jest Business Development Managerem Grupy Leptos w Polsce, na Ukrainie i Białorusi. Grupa Leptos jest liderem w zakresie rozwoju gruntów i budynków, opieki zdrowotnej, edukacji, turystyki, zarządzania hotelami, prawa i usług imigracyjnych na Cyprze i wyspach greckich. Panagiotis ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w nieruchomościach, usługach imigracyjnych, rozwoju biznesu, budownictwie, inwestycjach w nieruchomości. Panagiotis posiada tytuł magistra architektury (projektowanie wnętrz) oraz tytuł magistra prawa handlowego i osobowego.

Magdalena Bartczak

STREFA ZAKUPU
PZFD

Magdalena Bartczak

STREFA ZAKUPU
PZFD

Ekspert Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Prawniczka i aplikantka radcowska w Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy. Na co dzień zajmuje się głównie doradztwem prawnym w transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami, zwłaszcza na rynku pierwotnym. Przygotowuje, analizuje i opiniuje umowy związane z realizacją przedsięwzięć deweloperskich, w szczególności umowy rezerwacyjne, deweloperskie, przenoszące własność, przedwstępne czy też sprzedaży. W ramach współpracy z Poznańskim Oddziałem Polskiego Związku Firm Deweloperskich współprowadzi szkolenia z ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (tzw. nowej ustawy deweloperskiej).

Grzegorz Pawłowski

STREFA FINANSÓW
mFinanse S.A.

Grzegorz Pawłowski

STREFA FINANSÓW
mFinanse S.A.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Poznaniu, kierunek Zarządzanie o specjalizacji etyka w biznesie, od 2003 roku w branży finansowej, a od 2005 związany z grupą mBanku.

Od 18 lat specjalizuję się w kredytach hipotecznych, co jest związane również z moimi zainteresowaniami dotyczącymi rynku nieruchomości, szczególnie w wydaniu lokalnym. 

Dla moich klientów staram się zawsze znaleźć najbardziej optymalny sposób finansowania ich potrzeb. Korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w branży finansowej jestem gotowy wspierać ich przy podejmowaniu decyzji o wyborze nieruchomości i sposobie jej finasowania.

Piotr Wróblewski

STREFA FIANSÓW
mFinanse S.A.

Piotr Wróblewski

STREFA FIANSÓW
mFinanse S.A.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Finanse i Bankowość, od 17 lat w branży finansowej.

Od 2007 roku pomagam klientom znaleźć najbardziej optymalny sposób sfinansowania ich potrzeb. Jestem ekspertem specjalizującym się w szeroko rozumianej bankowości detalicznej dla osób fizycznych i firm. Moim zadaniem jest reprezentowanie klientów, realizację ich celów bez znaczenia na ich poziom trudności. Znakomita część z nich pochodzi z polecenia osób, którym miałem przyjemność pomóc.

W mFinanse pracuję od początku istnienia organizacji, moja przygoda z branżą finansową rozpoczęła się od praktyk w organizacji w trakcie studiów i trwa do dnia dzisiejszego.

Wolny czas przeznaczam na spędzanie czasu ze znajomymi oraz podróżowanie w nieoczywiste miejsca. Pasjonat piłki nożnej.

Magdalena Mazur

STREFA ZAKUPU
PZFD

Magdalena Mazur

STREFA ZAKUPU
PZFD

Radca prawny, od lat związana z Kancelarią Prawną Norek i Wspólnicy. Doświadczenie zdobywała m.in. jako in-house poznańskiego dewelopera. Autorka szkoleń i wykładów prowadzonych we współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich Oddział Poznań. Ekspertka od polskiego i hiszpańskiego rynku nieruchomości. 

Barbara Borowska

STREFA ZAKUPU
PZFD

Barbara Borowska

STREFA ZAKUPU
PZFD

Dyrektor Oddziału Poznańskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich – największej i zaangażowanej w tworzenie najlepszych standardów rynkowych organizacji branży deweloperskiej, która od 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Podyplomowego Studium Obrotu Nieruchomościami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Z wykształcenia i natury prawnik, który swoją karierę związał z branżą nieruchomości ponad 15 lat temu.

Wie, że każdy z nas ma wpływ na rzeczywistość w której żyjemy, dlatego pracuje z pasją.

Oddech łapie w kontakcie ze sztuką.

Krzysztof Tarociński

STREFA ZAKUPU
LP House

Krzysztof Tarociński

STREFA ZAKUPU
LP House

Specjalista z zakresu systemów automatyki budynkowej. Absolwent kierunku Automatyka i Zarządzanie Politechniki Poznańskiej. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiał w obszarze automatyki przemysłowej, a poznane tam wysokie standardy adaptuje do swoich obecnych realizacji. Właściciel firmy Sistemo współpracującej z firmą LP House, która przez ostatnie lata zrealizowała kilkadziesiąt systemów automatyki w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach oraz obiektach komercyjnych o funkcjach hotelowych i gastronomicznych. Autoryzowany partner Loxone - jednego z wiodących producentów systemów automatyki.

Krystian Kędzia

STREFA FINANSÓW
Dr Hipoteka

Krystian Kędzia

STREFA FINANSÓW
Dr Hipoteka

Specjalista ds. kredytów hipotecznych z dużym doświadczeniem, właściciel biura kredytowo - ubezpieczeniowego oraz agencji nieruchomości. Pomaga w uzyskaniu finansowania na cele mieszkaniowe. Organizuje i kontroluje proces kredytowy, poczynając od sprawdzenia zdolności, przygotowania dokumentów, aż po odbiór kluczy.

Michał Śmigielski-Ludwa

STREFA ZAKUPU
GILDIA TRENERSKA

Michał Śmigielski-Ludwa

STREFA ZAKUPU
GILDIA TRENERSKA

Trener biznesu, współwłaściciel marki Gildia Trenerska, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży nieruchomości. Posiada 5-letnie doświadczenie jako Doradca ds. nieruchomości i 4-letnie jako menadżer. Aktualnie projektuje i nadzoruje wdrażanie procesów onboarding na stanowisko doradcy ds. nieruchomości oraz cykli rozwojowych dla menadżerów. Od 2013 roku przeszkolił kilkuset doradców ds. nieruchomości, a wielu z nich do tej pory znanych jest z wysokiej jakości usługi. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji menadżerskich, budowania relacji oraz komunikacji interpersonalnej. Autor gier szkoleniowych, webinarów i artykułów. Wyróżniony podczas IX Gali PNSA w kategorii Trener Sprzedaży.

Małgorzata Owczarzak

STREFA ZAKUPU
WSPON

Małgorzata Owczarzak

STREFA ZAKUPU
WSPON

Jako profesjonalna agentka nieruchomości, z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuję się w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków transakcji dla strony, którą reprezentuję. * Moi Klienci chcą ze mną pracować, bo cenią sobie moje zaangażowanie w cały proces przejścia na drugi brzeg transakcji. Bo wierzę zawsze w końcowy efekt. Bo daję im moją wiedzę i doświadczenie. * Kocham tą pracę, bo tu nie ma dwóch takich samych transakcji. Ciągle się czegoś uczę i rozwijam. W mojej pracy nie ma  miejsca na rutynę, a ludzie i ich historie to drugie dno tego zajęcia. * Jestem miłośniczką pięknych wnętrz, a moją pasję realizuję w home stagingu i sesjach fotograficznych nieruchomości na sprzedaż. * Obecnie moją wiedzą, zdobytą na wielu szkoleniach i kursach oraz w praktyce, dzielę się ze słuchaczami studiów podyplomowych na kierunku Doradztwo i obsługa rynku nieruchomości na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

Joanna Grochulska i Robert Wójcik

STREFA ZAKUPU
IKEA Retail sp. z o.o

Joanna Grochulska i Robert Wójcik

STREFA ZAKUPU
IKEA Retail sp. z o.o

Joanna Grochulska - projektantka wnętrz dla klienta biznesowego, w swojej pracy łączy aranżację wnętrz ze sprzedażą, dbając o zadowolenie inwestora. Pomaga w urządzeniu wnętrz inwestycyjnych - od restauracji, poprzez różnego rodzaju sklepy i lokale usługowe, na mieszkaniach pod wynajem kończąc. Wierzy, że przebywanie w dobrze urządzonych wnętrzach zapewnia dobre samopoczucie. 

Robert Wójcik - team lider sprzedaży z kilkuletnim doświadczeniem. W swojej pracy zajmuje się tematem organizacji przestrzeni w domu, ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność otoczenia. Jest starszym doradcą ds. projektowania modułowych mebli garderobianych i kuchennych oraz meblowania światłem.