Organizator:

Tegoroczni prelegenci

Waldemar Szramka

Experci24

Waldemar Szramka

Experci24
Sobota: Bezpieczny kredyt 2% - zasady działania programu i jak się do niego przygotować. Niedziela: Jak nas widzą analitycy i jak zwiększyć swoje szanse na kredyt.

Wieloletni praktyk w finansach hipotecznych. Osobiście pomógł w uzyskaniu kredytu oraz przeszkolił kilka tysięcy Kredytobiorców. Specjalista w zakresie kredytów hipotecznych oraz kredytów z dopłatami z programów rządowych. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Zarządzanie), Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (Pośrednictwo Nieruchomości), Wyższej Szkoły Bankowej (Mediacje i Negocjacje). Pracę w finansach rozpoczął w 2000 roku. Wieloletni doradca, manager oraz dyrektor w instytucjach finansowych w Polsce. Autor wielu publikacji oraz szkoleń o tematyce finansowej.

Marta Melerowicz

Alior Bank S.A.

Marta Melerowicz

Alior Bank S.A.
Finansowanie nieruchomości w Alior Banku.

Od ponad piętnastu lat moja droga zawodowa związana jest z bankowością. Do moich obowiązków należy praca z klientami detalicznymi  jak i z pośrednikiem w zakresie finasowania transakcji hipotecznych oraz niezabezpieczonych rzeczowo. Tematy te obejmują rynek pierwotny tj. budowę, zakup, wykończenie oraz  rynek wtórny tj. zakup, remont, refinansowanie jak również finansowanie codziennych potrzeb klientów. Kredytem hipotecznym można sfinalizować cel dowolny jak i rozliczenie z byłym partnerem przy przepisaniu nieruchomości, w czym również pomogę a co nie jest dostępne w ofercie każdego banku. Kredyty indeksowane do waluty EUR, którymi w Alior Banku finansujemy cel mieszkaniowy, to również moja codzienność.

Robert Wons

Castorama Polska

Robert Wons

Castorama Polska
Zakładamy zrównoważony ogród – tanie i szybkie sposoby na bycie bardziej eko.

Kierownik Rynku Produktów w Castorama Polska. Odpowiedzialny za kategorię rośliny, nawozy, donice, materiał siewny. 18 lat stażu w firmie.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w Polsce. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 97 sklepach w różnych częściach kraju i zapewnia dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia około 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej ponad 1470 sklepów w 8 krajach Europy.

Agnieszka Kapuza

HOME PANDORA

Agnieszka Kapuza

HOME PANDORA
Jak kupić wymarzony dom w słonecznej Hiszpanii: Kryteria doboru nieruchomości; Opieka prawna w trakcie całego procesu zakupu; Bank – założenie rachunku bankowego, pomoc w uzyskaniu kredytu; Podpis aktu notarialnego; Opieka i pomoc po zakupie.

Założycielka biura nieruchomości Home Pandora w Hiszpanii. Ukończyłam filologię południowo-słowiańską na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad 15 lat specjalizuję się w dostarczaniu klientom głównie z Polski, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii optymalnych nieruchomości inwestycyjnych i mieszkalnych na wybrzeżu Costa Blanca. Agnieszka wraz ze swoim zespołem dokłada wszelkich starań, żeby zakup wymarzonej nieruchomości zagranicą przebiegał jak najbardziej bezstresowo i komfortowo.

Monika Tramś

TM Grupo Inmobiliario

Monika Tramś

TM Grupo Inmobiliario
Ciesz się śródziemnomorskim stylem życia i zamieszkaj w Hiszpanii.

Monika Tramś jest przedstawicielem dewelopera TM Real Estate Group w Polsce. TM Real Estate Group to wiodąca hiszpańska firma w sektorze turystyki rezydencjalnej, specjalizująca się w budowie willi i apartamentów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Deweloper wywodzący się z prowincji Alicante od ponad pół wieku sprzedaje domy wakacyjne na południu Europy.

Hanna Morawska

WSPON

Hanna Morawska

WSPON
Jak negocjować na rynku pierwotnym i wtórnym?

Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Broker Nieruchomości i inwestor. Związana z jedną z największych sieci biur - Freedom Nieruchomości. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, w przeszłości nauczyciel akademicki. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w instytucjach finansowych. Współpracowała m.in. z największymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi w Polsce.

Joanna Skorupska

WSPON

Joanna Skorupska

WSPON
Jak negocjować na rynku pierwotnym i wtórnym?

Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Pośrednik z pasją od ponad 10-ciu lat, obecnie prowadzi wraz z zespołem firmę Doctor House. Przedsiębiorca i mamą 3 cudownych córek, kobietą multizadaniową. W wolnym czasie tworzy kanał na youtube: "Zakręceni w nieruchomości". Zawód pośrednika to dla niej nie tylko satysfakcja i spełnienie, ale przed wszystkim misja.

Jacek Łubecki

Polski Związek Firm Deweloperskich

Jacek Łubecki

Polski Związek Firm Deweloperskich
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?

Radca prawny, wspólnik zarządzający Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy w Poznaniu.

Od wielu lat doradza przy realizacji procesu inwestycyjno-budowlanego, wspierając różnych jego uczestników – przede wszystkim inwestorów (w tym deweloperów), jak również generalnych wykonawców, wykonawców robót częściowych i podwykonawców. Oferuje pomoc prawną na każdym etapie inwestycji: planowanie – przygotowanie – realizacja – rozliczenie – sprzedaż. Zapewnia wsparcie prawne przy zawieraniu kontraktów budowlanych, a także umów i dokumentów związanych z działalnością deweloperską. Interesuje się również infrastrukturą przesyłową i dostępem do mediów. Stawia na pozasądowe rozwiązywanie sporów.

 

Magdalena Komudzińska

POLSKI ZWIĄZEK FIRM DEWELOPERSKICH

Magdalena Komudzińska

POLSKI ZWIĄZEK FIRM DEWELOPERSKICH
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?

Prawnik w Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy w Poznaniu. Interesuje się szeroko pojętym prawem umów ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych ze sprzedażą i zakupem nieruchomości oraz umów deweloperskich. Prelegentka podczas szkoleń z zakresu nowej ustawy deweloperskiej. Osoby na co dzień współpracujące z Oddziałem Poznańskim PZFD.

Katarzyna Orzałkiewicz

Grupa ANG S.A.

Katarzyna Orzałkiewicz

Grupa ANG S.A.
Bezpieczny Kredyt 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców.

Od ponad 13 lat pomagam Klientom znaleźć najlepsze finansowanie dla realizacji ich  planów i marzeń. Pierwsze doświadczenia w tym zakresie zdobywałam w banku, aby po kilku latach poszerzyć zakres możliwych rozwiązań i jeszcze lepiej dopasować je do sytuacji Klienta, zdecydowałam się zostać niezależnym Ekspertem ds. Finansów. Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Finanse i Bankowość.

Marcin Ciechanowski

Grupa ANG S.A.

Marcin Ciechanowski

Grupa ANG S.A.
Bezpieczny Kredyt 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów podyplomowych na kierunku Inwestycje Kapitałowe. Z branżą finansową związany jestem od 2001 roku. Od 2010 roku jako Ekspert ds. Finansów specjalizuję się w kredytach hipotecznych.


W pracy zawodowej na co dzień zajmuję się wsparciem i pomocą przy wyborze najkorzystniejszych kredytów hipotecznych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, tysiące zadowolonych klientów oraz miliony pozyskanych dla nich kredytów świadczą o zaufaniu jakim mnie darzą. Dzięki temu mam przyjemność pracować z klientami, którzy trafiają głównie z poleceń. Zajmuję się również pozyskiwaniem środków finansowych dla firm i finansowaniem biznesu w różnych formach - faktoring, leasing, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe. Prywatnie interesuję się szeroko pojętym inwestowaniem na globalnych rynkach finansowych.

Grzegorz Pawłowski

mFinanse S.A.

Grzegorz Pawłowski

mFinanse S.A.
Rynek kredytowy – jak się dostosować i wykorzystać pozytywne zmiany.