Organizator:

Na co zwrócić uwagę wybierając dom. Praktyczne przykłady. Natalia Milwicz, Milwicz Architekci

11:00 - 12:00
Strefa zakupu
Architekt Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Poznańskiej oraz studiów podyplomowych z Konserwacji i Zabytkoznawstwa na UMK w Toruniu. Obecnie studentka ostatniego roku studium doktoranckiego.

Przestrzeń dopasowana. Ewa Czerwińska, Fabryka Architektury

12:00 - 13:00
Strefa zakupu
Czyli rozmowy o tym, co warunkuje dobre samopoczucie we wnętrzach, w których przebywamy. Na co zwrócić uwagę podczas aranżacji pomieszczeń. Co ma istotne znaczenie w pozytywnym odbiorze przestrzeni, w której żyjemy.

Jak nas widzą analitycy czyli zwiększ swoją szansę na kredyt. Waldemar Szramka, Experci24

12:30 - 13:30
Strefa finansów
Przyjdź na spotkanie i dowiedź się jak poprawić swoją zdolność kredytową przed przystąpieniem do procesu kredytowania wymarzonej nieruchomości.

Kupuj, sprzedaj, a może odczekaj - zapowiedź trendów w nieruchomościach. Jarosława Ejsymont, WSPON

13:00 - 14:00
Strefa zakupu
Zagadnienia jakie zostaną poruszone podczas prelekcji: Co jest najczęściej negocjowalne? Zyski i marże deweloperów. Negocjacje nie kończą się na podpisaniu umowy. Diabeł tkwi w szczegółach – przeanalizuj umowę. Co gwarantuje sukces? Jarosława Ejsymont Prezes zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, partner w Nieruchomości REJ. Prawnik, licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości, ukończyła studia podyplomowe i praktyki z wyceny nieruchomości.

Współpraca z architektem wnętrz – obawy i zalety. Dawid Graczyk

14:00 - 15:00
Strefa zakupu

6 sposobów na zabezpieczenie budżetu przy zmianach stóp procentowych, Waldemar Szramka, Experci24

14:30 - 15:30
Strefa finansów

Fakty i mity o umowach z agentami nieruchomości. Ewa Manthey, RE/MAX Experts

15:00 - 16:00
Strefa zakupu
Często sprzedaż jak i kupno nieruchomości jest bardzo ważną życiową decyzją, wiążącą się z dużymi emocjami i stresem. Czasem to jedyna taka transakcja w życiu. Planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość? Zastanawiasz się czy robić to samemu czy z pośrednikiem? O korzyściach płynących z umów wyłącznych opowie Ewa Manthey doradca ds. nieruchomości.Ewa Manthey Licencjonowany pośrednik Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, doradca ds. nieruchomości Międzynarodowego Biura Remax Experts.