Organizator:

Dlaczego warto zaciągnąć kredyt hipoteczny? Monika Roszak, ANG KREDYTY

10:30 - 11:20
STREFA zakupu i finansów
Kredyt Hipoteczny to najtańsza możliwość pożyczenia pieniądza na rynku. Starając się o kredyt hipoteczny należy wziąć pod uwagę wiele czynników, o których opowiemy w sposób prosty i zrozumiały.

Inwestowanie w nieruchomości w czasie pandemii. Michał Korzeniewski, MJM Developments

11:30 - 12:20
Strefa zakupu i finansów
Podczas prezentacji dowiemy się jak maksymalizować stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe, ile możemy zarobić na najmie w Poznaniu, i innych aglomeracjach w Polsce? W co warto a w co nie warto inwestować?

Dom, w którym cieszysz się życiem: bliżej ekologii, bliżej natury. Kasia Orwat, Ekspert Homebook.pl, ORWAT.DESIGN

12:30 - 13:20
Strefa najmu i finansów
Masz już w głowie swój wymarzony dom. Głowę pełną pomysłów, jak ma wyglądać, ale jeszcze więcej wątpliwości: jak je wszystkie wdrożyć? Jakich dokonać wyborów? Jak zrobić, by było najpiękniej i najlepiej? Jak marzenie zmienić w rzeczywistość? I jak połączyć te wszystkie składowe? Pomoże, opowie, doradzi, przedstawi Kasia Orwat, prowadząca autorską pracownię projektowania wnętrz. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz przestrzeni komercyjnych.

Jak uzyskać najlepsze warunki kredytowe czyli jak nas widzą analitycy? Waldemar Szramka, Experci24

13:30 - 14:20
Strefa zakupu i finansów
Przyjdź na spotkanie i dowiedź się jak poprawić swoją zdolność kredytową przed przystąpieniem do procesu kredytowania wymarzonej nieruchomości.

Jak ustalić cenę nieruchomości, aby nie stracić na sprzedaży. Kamil Rydzkowski, RE/MAX Experts

15:30 - 16:20
Strefa zakupu i finansów
Właściwe określenie ceny jest kluczowym elementem przy sprzedaży i kupnie nieruchomości. Bezpośrednio przekłada się na zyski lub straty, które poniesiemy i zapewnia mocną pozycję w negocjacjach. Co właściciel powinien wiedzieć i sprawdzić zanim nieruchomość trafi na rynek? Jak się przygotować i ustalić cenę nieruchomości, aby nie stracić na sprzedaży?