Organizator:

Zapraszamy na drugi dzień Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu!

Podziel się

To wydarzenie to doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia, zdobyć najnowsze informacje na temat rynku nieruchomości, oraz skorzystać z cennych porad ekspertów.

Strefa Zakupu i Finansów

Jednym z najważniejszych elementów Targów jest Strefa Zakupu i Finansów. To właśnie tutaj znajdziecie specjalistów ds. nieruchomości, którzy odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące kredytów hipotecznych, procedur zakupu nieruchomości oraz perspektyw na rynku. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi inwestorami, czy doświadczonymi nabywcami, ta strefa jest miejscem, gdzie można zdobyć cenne informacje i porady.

O prelegentach >>> https://poznan.targimieszkan.pl/pl/prelegenci/ 

Program prelekcji

Jeśli macie ochotę poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości, warto wziąć udział w naszym bogatym programie prelekcji. Przedstawiciele branży nieruchomości oraz eksperci finansowi podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tematy obejmują m.in. strategie inwestycyjne, trendy w wystroju wnętrz, oraz przyszłość rynku nieruchomości.

Program prelekcji >>> https://poznan.targimieszkan.pl/pl/program-prelekcji/ 

Zasady wstępu

Rejestracja na Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu jest darmowa! Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, a otrzymacie Państwo dostęp do wszystkich atrakcji i prelekcji. Jeśli chcielibyście uniknąć kolejek na miejscu, polecamy dokonać wcześniejszej rejestracji online. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zarejestrować się online, nie martwcie się! Bilety można również zakupić na miejscu. Będą dostępne w kasach Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.

Rejestracja i bilety >>> https://tobilet.pl/targi-mieszkan-i-domow-w-poznaniu.html 

 

TMiD w obiektywie Program prelekcji